הצג גיליון RSS

צוראס

מתנות לחג

דרג פוסט זה
אתמול אני וחבר שלי היינו בים ובדרך חזרה עצרנו בקניון לחפש מתנות לקראת החגים, חיפשנו כלי בית או משהו שאפשר להביא לדודות כמו כלי יפה, או מפה, משהו בסגנון הזה.
נכנסו לקניון ואחרי שעשינו סיבוב בשתי חנויות לכלי בית, ראינו שיש דוכן שסביבו הרבה מאוד אנשים במרכז הקניון (לא בתוך חנות), התקרבנו קצת וראינו שכתוב "דוכן פטנטים", כמובן שהשם סיקרן אותנו והתקרבנו עוד.
אי אפשר להגיד שזה היה ממש דוכן פטנטים, זאת אומרת אני כשראיתי שמדובר בפטנטים חשבתי על כל מיני מוצרי אלקטרוניקה וגאג'טים, אבל זה לא היה הסגנון. זה היה דוכן פטנטים של כל מיני מוצרי בית שונים. והיו שם דברים ממש נחמדים, בדיוק מסוג המתנות לחג שאפשר להביא שגם יהיה שימושי וגם מגניב.
רב המוצרים שהיו שם היו למטבח. היה שם קולף תפוחים חשמלי, כל מיני סוגים של סכינים עם פטנטים, היה מגן לאצבעות מפני חיתוך ועוד כל מיני אביזרי בישול ואפיה. דודה שלי מתה על אפיה, אז החלטתי שפטנטים למטבח זה הדבר שכנראה הכי ירגש אותה, בטח יותר מאיזו וזה לסלון. לדוד שלי קניתי קוצץ ירקות כיוון שהוא חובב סלטים מושבע מאז שהוא נהיה טבעוני.
בדרך חזרה הביתה הייתי ממש מבסוטה שנסגר נושא המתנות, ומבחינתי בהצלחה. אמרתי לחבר שלי שכדי להמציא פטנט, לא צריך להיות כזה גאון, הרבה פטנטים הם פשוטים ולא פחות גאוניים מפטנטים טכנולוגיים כאלה ואחרים, אז שיתחיל לחשוב על דברים שנוכל כבר לרשום את הפטנט ולעשות מיליונים כי די נמאס לי לעבוד. הוא הבטיח שישתדל.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים