הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

כשלוקחים משכנתא לשיפוץ יש לחשב עלויות קרמיקה

דרג פוסט זה
כמה פעמים אנו מבקשים לעצמנו את הממלכה הזאת, שתמיד חלמנו עליה? כמה פעמים אנו חולמים על הבית המושלם ואם וכאשר הוא יעמוד וירקום עור וגידים, כיצד נעצב אותו ומה נעשה ממנו מעבר לקורת גג. המחשבות הללו תוקפות אותי לאחרונה כאשר אני בעצמי תר אחרי הבית המושלם. בדיוק לקחתי משכנתא יפה מהבנק, כאשר בתוכה גם כללתי את הכסף שאני מתכוון להוציא על שיפוצים. כבר בישיבה בבנק התחלתי לדמיין על איזה סוגי קרמיקה אני מתכוון לרצף את הבית ואי אילו קרמיקה לאמבטיה אני מתכוון לעשות ולחפות את הקירות המעופשים של הנכס אותו אני עומד לרכוש.

חלק מן העניין של לרכוש נכס ישן זה גם לחשב את השיפוצים שטומנים ברכישת נכס ישן. לא מן הסתם כשאנו לוקחים משכנתא, בפרט אם זה לרכוש נכס ישן שזקוק לשיפוץ, אנו חייבים לכלול בתוך המשכנתא גם את התמחור של כלל השיפוצים. לפני שרוכשים נכס ישן שמיועד לשיפוץ יש כמה דרכים שאנו יכולים לאמוד את טווח הגובה של המשכנתא.

דבר ראשון, יש לבחון בדיוק אי אילו אדריכלים אנו מתכוונים לשכור יש כאלו יקרים יותר ויש כאלו יקרים פחות. לאחר מכן לאמוד את מחירי החומרים של השיפוץ. כפי שהזכרנו לעיל, קרמיקה היא אחת מן הדברים הבסיסים בשיפוץ, לרוב היא גם אחד הדברים הכי חשובים. בחירה נכונה של קרמיקה יכול לחסוך לנו כסף רב לשנים הבאות, כי קרמיקה זולה יכולה להביא אותנו למצב שאחרי כמה שנים נחליף שוב את הקרמיקה.

קרמיקה גרניט פורצלן היא אחת מיני קרמיקות. כיום נחשבת קרמיקה גרניט פורצלן לקרמיקה המובילה והטובה ביותר בשיפוצים והיא אחת מהדברים הראשונים שאנו שואלים לגבי הנכס שאותו אנו עתידים לקנות. הריצוף והחיפוי של קרמיקה גרניט פורצלן עמיד בפני מים ויש לו מאה אחוז אטימות.

חיפוי שהוא מאוד חשוב לבדיקה בכל התחום של הקרמיקה הם אריחי קרמיקה לאמבטיה. חדר אמבטיה הוא נקודת התורפה של הבית בכל הקשור בעיצוב ושיפוץ. לרוב חדרי אמבטיה נוטים להיות החדרים שצוברים הכי הרבה לחות וסופגים הכי הרבה מים. מים ולחות כאמור יוצרים עובש ופטרת על הקירות אם לא מאווררים את חדר האמבטיה לאחר המקלחת או כאשר לא טורחים לייבש את החדר. אריחי קרמיקה לאמבטיה מדגם גרניט פורצלן יכולים למנוע לחות ורטיבות.

לסיכום, בכל שיפוץ עתידי של בית או דירה, תהיו סמוכים ובטוחים שחישוב נכון של התקציב לשיפוצים צריך וראוי להתחיל באריחי קרמיקה לבית. כי קרמיקה תמיד הייתה ותמיד תהיה הבסיס לבית והבסיס לרגלינו וגם יכולה להשפיע לנו על גובה המשכנתא.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים