הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

משדרגים את החצר עם פרגולות אלומיניום

דרג פוסט זה
לא מזמן חשבנו שכדי לשדרג את הבית. בגלל שיש לנו דופלקס עם גינה רצינו ליצור אווירה יותר נוחה, משהו נחמד, כי עד עכשיו הגינה שלנו פשוט נראתה זוועה למען האמת. רצינו שהגינה שלנו תהיה מקום שבו נוכל גם לארח וגם שיהיה נעים לשבת בימי הקיץ. מכיוון שלא היה לנו שום גג שכיסה את המקום בו היינו יושבים החלטנו להקים שם פרגולה.

בעיקרון החשיבה הייתה להתאים את העיצוב של הפרגולה לבית. מכיוון שרוב הבית עוצב על ידי עבודות אלומיניום ואני כמובן מדבר על כתלי הבית, הרי שגם רצינו שהחוץ יהיה תואם. חיפשנו חברה שמבצעת עבודות אלומיניום ברמה גבוהה כי חיפשנו בין הפתרונות שעלו שחלקם היו סוככים, או גגונים קטנים גם פרגולות אלומיניום. היתרון של פרגולות אלומיניום הוא בעצם בקלות של חומר האלומיניום ועל כך שלא יורד הצבע כמו בפרגולות מעץ. אנשים רבים מעדיפים להציב פרגולות אלומיניום, לפעמים כי זה לא מצריך יותר מידי פרוצדורה של התקנה, כמו פרגולות מעץ. הבעייתיות בפרגולות מעץ שההתקנה שלהם וההקמה שלהם מצריכה עבודה עם פטיש ומסמרים והאפשרות שמסמר יבלוט פה ושם זוהי סבירות די גבוהה.

היתרון של פרגולות אלומיניום הן בחלקלקות של החומר ובכך שהקמתן של פרגולות אלומיניום אינה מצריכה כלל התעסקות מסמרים דוקרנים, אלא רק הברגה כזאת או אחרת.

כאשר אנו מתעסקים עם פרגולות אלומיניום אנו לא מתפתים להתקין זאת לבד, כי לרובנו אין כל כך מושג איך ותתפלאו אבל זה דבר מאוד חיובי. יש את אותם האנשים שמנסים לחסוך עלויות ולהתקין פרגולות מעץ לבד, אם זאת לרוב הם אינן מצליחים ואז רק התיקון יכול לעלות להם ביוקר. כאשר אנו מזמינים פרגולות אלומיניום אנו ממש לא מתפתים להתקין זאת לבד וחוץ מזה, רוב הפרגולות הללו תמיד משוכללות במחיר של התקנה.

בסופו שלן דבר יצא לנו גינה מאוד יפה, והפרגולה סוככת עלינו בצורה מאוד יעילה. כלומר, היא נותנת את הצל שלה אך גם נותנת לקרני השמש לחדור בשעות מסוימות על מנת שהצמחים והפרחים לא ימותו. בסך הכול יצא ממש יפה וזו פרגולה ממש מומלצת.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים