הצג גיליון RSS

hipopotam

מדפים כפתרון אחסון

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 19/09/2010 שעה 12:52 (590 צפיות)
מדפים
תחום המדפים בימינו עבר שידרוג. מדפים אינם סתם מדפים יותר. היום מדפים בדרך כלל מתאפיינים בהיותם מודולריים ועל כן מהיום והלאה אל תאמר סתם מדפים, אלא אמור מדפים מודולריים.
באמצעות מדפים מודורלריים ניתן לבנות גלריות שלמות. גלריות של מדפים יכולות אינטימיות וקטנות של מחסן קטן או של אסחון בייתי ועד למסחני ענק והנגרים של ציוד.
המיוחד בתחום של מדפים מודולריים בתור פתרונות אחסון יעיל ואיכותי הוא היכולת שלו ושל כל החלקים שלו להתחבר באופנים מגוונים ומזוויות שונות ורבות.
מדפים מודולריים מאפשרים גמישות רבה בכל הנוגע לאזור האחסון. מדפים מודולריים מאפשרים יכולת ניצול מקסימאלית של רצפת הייצור שלנו ולמעשה ברוב המקרים הם חוסכים במקום באופן משמעותי שכזה שעלול לחסוך לעסק שלנו כסף רב.
המדפים המדולריים מורכבים ממדפים וממוטות מתכווננים וכמו כן מזוויות ונקודות תמיכה שונות ומגוונות. ניתן באופן עצמאי לכוון את גבוה ההפרש בין מדף אחד למדף אחר. בשיטה זו מדפים מסויימים ניתנים "למשחק" כך שחלק יהיו גבוהים יותר וחלק נמוכים ומצומצמי גובה – הכל לפי הדרישות של המחסנאי או איש הלוגיסטיקה האחראי על הבנייה המודולרית הזו. בין מוטות השלד המודולרי יכנסו המדפים. המדפים יכולים להיות מחומרים שונים. בחלק מן המקרים מדובר על מוטות עץ שהם בעצם מדפי עץ ובחלק המקרים מדובר על מדפי מתכת אשר בנויים מריכוז מתכתי מסויים בהתאם למשקל אשר הם אמורים להחזיק. בדרך כלל מדפי המתכת עשויים ממתכת מגלוונת אשר לא תחליד וניתנת לניקיון ואחזקה בקלות רבה.
שינוי הגובה של המדפים יכול להיות בהפרשים מועטים. לעיתים מדובר על מרחק קפיצה קבוע של חמישה סנטימטרים בין מדף למדף.
לכל מי שמתעניין בנושא החיצוני, הרי שהיום ניתן לעצב את המדפים כך שיהיו בצבעים שונים מכחול מטאלי ועד צבע מט תעשייתי. כאמור, צביר גדול של מדפים מודורליים יכול להתכנס עד לגודל מפלצתי של כוורת גדולה שהיא גלריית מדפים רבת אפשרויות אחסון המתאימה בדרך כלל לחברות גדולות אשר להן נדרש שטח אחסון משמעותי עד מאוד.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים