הצג גיליון RSS

hipopotam

מקלחונים בכיף!

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 19/09/2010 שעה 15:57 (592 צפיות)
מקלחונים
תחזוקתם של מקלחונים היא דבר רצוי ואינו בגדר מותרות אלא בגדר חובה. עובש, כתמי מים ומיני מרעין בישין לא הולכים יחד עם המקלחון המעוצב שזה לא מכבר רכשתם עבורכם.
מקלחון אינו סתם עוד טוּש או אמבטיה של הדודות של פעם. מקלחון הוא אביזר עיצובי אלגנטי שמשדרג את מראה חדר האמבטיה שלכם – ועל כן רצוי שתטפלו בו.
מקלחונים על פי רוב עשויים מזכוכית. יש כאלו שהגדילו לעשות ועיצבו את המקלחונים שלהם על ידי מראות. מעבר לזכוכית או למראות ישנם מקלחונים אשר מורכבים מזכוכית מחוסמת, פיברגלאס ופלסטיק.
על פי רוב מקלחונים מגיעים ברמות שקיפות שונות – עם או בלי דוגמאות חיצוניות כלשהן. חומרים אלו מהם עשויים המקלחונים: מזכוכית דרך מראות ועד פלסטיק, אינם ניתנים לשריטה וחסינותם גבוהה כלי חום, מים וכדומה.
איך נוכל להאריך את חייו של מקלחון על ידי טיפול שוטף נאות?
חשוב מאוד להקפיד על תחזוה שוטפת תרתי משמע. לשטוף ולשטוף ולקרצף. אין לכם זמן? אז רצוי שפעם בשבוע לפחות תעבירו ניקוי על המקלחון שלכם.
מה מנקים? ובכן מנקים כתמי מים ושאריות סבון שהצטברו כמו גם שער ומיני שאריות של ליפה, ספוג רחצה וכדומה.
ניקוי של כל אלו מונע בעיקר עובש שחור אשר מרגיש כבן בית במקלחונים עקב התנאים האופטימאליים הנוחים המצויים שלם עבורו והם חום ולחות רבה.
חומר הניקוי למקלחון שלך יכלול מים (רצוי מים חמים) וחומר דטרגנטי כלשהו. חשוב ביותר! שהחומר הדטרגנטי לא יהיה חריף מידי שכן הוא עלול לחרוך ולפגיע בטקסטורה של הזכוכית למשל ולייצור מעין עננים בשקיפות הקריסטלית של המקלחון.
בנוגע לכתבי המים והאבנית השתמשו בחומרים מסירי אבנית: ממלח לימון, דרך מוצרי סילית דורגול ודומיהם – שוב! חובה לשים לשים בעבודה עם חומרים אלו שלא יפגע המרקם של הקלחון. רצוי לנסות ראשית את החומר על פינה תחתונה של המקלחון.
יש לנקות את המקלחון עם מטלית עדינה ולא עם סקוטש או שאר אבירי ניקוי אשר עלולים בנקל לייצור שריטות קשות בטקסטורת החומר.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים