הצג גיליון RSS

meirgilon

איזה כיף להחזיק מוסך מורשה פולקסווגן

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 19/09/2010 שעה 16:48 (380 צפיות)
לאבא של חבר יש מוסך מורשה פולקסווגן. הוא מספר שמידי יום מגיעים אליו רכבים רבים מבית פולקסווגן ישראל, אאודי וסיאט ישר אל המוסך. כחלק מהעבודה של מוסך מורשה פולקסווגן הוא מכשיר רכבים לטסטים השנתיים. בנוסף הוא גם מבצע תיקונים שגרתיים וגם תיקוני צבע ופחחות רכב.

מסתבר שלהיות בעל מוסך מורשה פולקסווגן זה דווקא יכול להיות עסק מעניין ונחמד,כל היום יש תנועה ותזוזה אל המוסך, באים לקוחות לבקר אותך ואתה צריך להשגיח ולראות שהעבודה מתבצעת כמו שצריך ולא בהכרח לשכב מתחת לגלגלים ולבדוק שמן ומים.

למרות זאת כמו בכל יתרון יש גם חיסרון ואני בטוח שמה שנראה מעניין ומאתגר מידי פעם יכול להיות גם משעמם. בסך הכול זו עבודה די מונוטונית שחוזרת על עצמה, כך אני חושב, הלקוחות אותם לקוחות עם אותם סיפורים ובעיות ואתה לא יכול להיות יצירתי מידי. מה עוד שבארץ מוסך מורשה פולקסווגן אינו דבר נדיר ויש רבים וטובים ואתה כל הזמן צריך להלחם להביא אליך לקוחות חדשים, אך למרות זאת אני בטוח שלא חסרה עבודה.
בסופו של דבר צריך להסתכל אם היתרונות של מוסך מורשה פולקסווגן עולות על החסרונות של מוסך כזה והאם כלכלי ואפקטיבי להחזיק סוכנות פולקסווגן מורשה ולתחזק אותו.

יתרון נוסף זה שאתה זוכה לראות את הדגמים החדשים ביותר מבית פולקסווגן ישראל, לזכות לנסוע על כל רכב שנכנס וגם יש לך את הסמכות להגיד בדיוק מה הבעיה של כל רכב ורכב. בנוסף כיום היצרנים של הרכבים שלוחים את בעלי המוסכים המורשים להשתלמויות בחו"ל ככה שמה רע לנסוע איזה פעם בשנה לחו"ל לשמוע כמה הרצאות ואולי לטייל קצת בין לבין? לא רע בכלל.

בכל אופן אני בטוח שכמו בכל כל עבוד לעיתים העבודה שוחקת אבל היתרונות במקרה הזה עולים על החסרונות, ככה לדעתי לפחות.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים