הצג גיליון RSS

meirgilon

מוסך פולקסווגן ישראל הנקי בארץ

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 04/10/2010 שעה 10:45 (685 צפיות)
השתתפתי לא מזמן, לפני כמה חודשים, בתחרות כלל ארצית שבחרה את המוסך היפה, המסודר, השירותי והנקי ביותר בארץ. מבין כלל המוסכים שהתמודדו היו מגוון רחב של מוסכים ביניהם מוסך פולקסווגן, מוסך סיאט, מוסך פאג'ו, מוסך אאודי ועוד מוסכים של כל סוגי הרכבים שניתן לחשוב עליהם.

התחרות נערכה בצורה הבאה. בכל מוסך שהתמודד הוצבה תיבה שבה היו צריכים הלקוחות לשלשל את הצבעתם. הלקוחות היו צריכים לדרג את המוסך שבו הם מטפלים, מ – 1 עד 5 את רמת הניקיון שבמוסך, האם השירות שהם מקבלים הוא מספיק טוב ואמין, האם הם מרוצים מהטיפול שעושים להם, האם המוסך בדרך כלל נקי ומסודר והאם היחס שהם מקבלים בזמן ההמתנה לרכבם הוא מספיק טוב, שירותי ומזמין.

הלקוחות דירגו והצביעו לכלל המוסכים. קראתי לאחרונה בעיתון כי המוסך הזוכה היה מוסך פולקסווגן שזכה בתואר המוסך השירותי, הנקי והאמין ביותר שיש. מהכרתי וניסיוני במוסכים רבים בהם טיפלתי לאורך השנים את מגוון כלי הרכב שהיו לי מוסך פולקסווגן באמת היה תמיד היוקרתי והנעים ביותר לטפל בו את רכבי.

נראה כי החבר'ה של פולקסווגן ישראל בכל הארץ מקפידים על סטנדרטים קבועים וחשוב להם שכלל מוסכי פולקסווגן יהיו זהים בצורה שלהם, בשירות שהם נותנים ובניקיון של המוסך.

האמת שאני יכול להבין מאיפה זה מגיע ולמה חשוב ליבואן הרכב לשמור על סטנדרט קבוע של פולקסווגן ישראל. מלבד הנעימות והרצון של הלקוחות לחזור למוסך לטפל בו את רכבם זה נותן גם איזו הרגשה כללית על הרכב שלהם ועל היוקרה שהוא משדר ומעניק.

תחשבו, מוסך פולקסווגן נקי, מסודר, שירותי ויעיל מקרין איפשהו על האיכות של הרכב. זה כמו להיכנס למסעדה יוקרתית ולצפות שהכול בה יהיה נקי, מצוחצח ועומד במקום ולא לקוות ולמצוא בה לכלוך ואי סדר, זה עושה חשק ורצון לא לחזור ולא לאכול באותה מסעדה. כך גם במוסך פולקסווגן ואני יכול להבין מאיפה זה בא
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים