הצג גיליון RSS

meirgilon

פולקסווגן ישראל מטפל במחשבי רכב במוסך פולקסווגן

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 24/10/2010 שעה 13:58 (564 צפיות)
באחד מביקורי במוסך פולקסווגן גיליתי כי יש לי בעיה במחשב המרכזי של הרכב. הכול התחיל בזה שכשרציתי להניע את האוטו בבוקר מידי פעם היה לוקח לו זמן להידלק ולהניע ממש כמו ברכבים הישנים של פעם שהיה צריך להכניס את הצ'וק לפעולה.
בתחילה חשבתי שאולי הבעיה היא במצבר אבל גם לאחר שהחלפתי מצבר במוסך מורשה פולקסווגן עדיין הבעיה המשיכה וחזרה. לאחר פעמים נוספות שהבעיה לא עזבה וחזרה על עצמה החלטתי שזהו אני לוקח את הרכב שלי אל מוסך פולקסווגן ישראל.
כשהגעתי עם הרכב למוסך הם קיבלו אותי בצורה יפה מאוד. אמרו לי להכניס את הרכב אל תוך מוסך פולקסווגן ואז לחכות בחדר ההמתנה. נכנסתי לשם עשיתי לעצמי קפה וניגשתי למזכירה של המוסך לפתוח כרטיס. היא לקחה ממני פרטים ואמרה לי להשאיר את המפתח אצלה.
לאחר מכן ניגש אלי המוסכניק ושאל מה בדיוק הבעיה. הסברתי לו את הבעיה והדגשתי שזו בעיה שחוזרת על עצמה כבר כמה פעמים וגם בביקור האחרון במוסך פולקסווגן ישראל לא הצליחו לפתור לי את הבעיה ושאני די מיואש. המוסכניק הבטיח שהוא יעשה את כל מה שהוא יכול ועוד הבטיח שהוא ימצא את הבעיה ואישית יסדר ויטפל בה.
הלכתי לדרכי וחזרתי לאחר שהתקשרו אלי מאותו מוסך פולקסווגן שהרכב מוכן ושאני יכול לבוא לקחת אותו. כשהגעתי אל מוסך פולקסווגן ישראל נאמר לי, כפי שפתחתי את דבריי, כי הבעיה היא במחשב ושהם עשו ריסט למחשב, עידכנו תוכנה ושעכשיו הם מאמינים שהבעיה לא תחזור על עצמה יותר.
שמחתי שנמצאה הבעיה ושנתנו לי פתרון וקיוויתי שהפעם הבאה שאצטרך לראות מוסך פולקסווגן תהיה בטיפול 10,000 הבא של הרכב שלי.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים