הצג גיליון RSS

itaykond

לנקות לבד את הבית

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 27/09/2010 שעה 06:50 (348 צפיות)
אחד הדברים שאני הכי שונאת לעשות זה עבודות ניקיון בבית. אני לא יודעת למה, אבל אני פשוט לא סובלת את זה. אני יודעת שיש כמה אנשים, שכנראה לוקים בנפשם, כמו חברה טובה שלי, שנהנים מעבודות הניקיון בבית. אבל לא אני. אני עושה הכל כדי להתחמק מעבודות ניקיון, הבעיה היא שאם אני לא מנקה, הבית נשאר מלוכלך...
אני חושבת שהטראומה הגדולה שלי בתחום הניקיון התחילה כשעבדתי בתיכון בחברת שירותי ניקיון קטנה עם כמה חברות, אצל דוד של אחת מהן. ניקינו משרדים קטנים יחסית שלוש פעמים בשבוע אחרי בית ספר. האמת, זה היה ממש סבל, זה היה מעיק, והעבודות ניקיון הן עבודות קשות ומתישות ולפעמים גם די מגעילות.
לאחר הטראומה הזו שנמשכה בערך חצי שנה, אולי פחות, הגיעה טראומה נוספת. בשנה א כסטודנטית עבדתי בניקיון של דירות. זה היה כסף טוב וקל יחסית (או ככה חשבתי), וזה היה באמת נורא. ניקיתי כולה שתי דירות בשבוע, וזה היה מעל ומעבר, זה היה באמת העבודה הכי גרועה שהייתה לי בחיים. סבלתי מאוד, אבל הצלחתי להחזיק בזה כל שנת הלימודים.
אז הניסיון והגיל לימדו אותי שלפעמים, אם כל כך סובלים, לא חייבים. ז"א הבית צריך לעבור ניקיון אחת לשבועיים לפחות, אבל לא אני חייבת לנקות אותו. יש היום מספיק חברות שמעניקות שירותי ניקיון, ותמורת מחיר של כמה שעות נוספות בחודש, אני יודעת שאני חוזרת לבית נקי בסוף היום, ושאני לא צריכה להתעסק בעבודות ניקיון שכל כך שנואות עלי.
יש אנשים שחושבים שזה פינוק לקחת חברת ניקיון, אבל לדעתי זה ממש לא פינוק. אני עובדת קשה בשביל לשם את זה, ואני בוחרת לקחת שירותי ניקיון במקום לאכול בחוץ או לקנות בגד חדש כל שבועיים. מה רע? בקיצור- ממליצה בחום לעבור לשירותי ניקיון – זה לא יקר, הניקיון יסודי יותר, וזה חוסך הרבה אנרגיה.
תגיות: ניקיון
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים