הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

מדוע חשוב להתייעץ עם עורך דין תעבורה לאחר מעורבות בתאונה

דרג פוסט זה
עשיתם תאונה כשאתם תחת השפעת אלכוהול? אתם בטוחים שעוד רגע הולך ליפול עליכם העולם?\

ברגעים כאלו של לחץ, בפרט לאחר תאונה שבה אתם יודעים שלא הייתם בסדר. לפני הכול יש ליצור קשר בראש ובראשונה עם עורך דין תעבורה. אני הייתי ממליץ לכם לעשות זאת לפני בכלל שמדברים עם מישהו אחר, אפילו לפני להודיע לאימא ואבא שאתם בסדר עורך דין תעבורה יכול להמליץ לכם על דרכי התמודדות שונות מול הגורמים שאחראים על האכיפה בחוק כגון המפגש הראשוני עם הניידת המשטרה הראשונה שמגיעה למקום ועד ליווי וייעוץ לקראת תהליכי המשפט ועד גזר הדין עצמו.

אין ספק שנהיגה בשכרות היא דבר שלילי. אם זאת, אנו צריכים לכור כי נהיגה בשכרות היא לא תמיד התוצאה המובהקת של תולדת השליטה שלנו בסביבה האישית שלנו. לדוגמא כאשר אנו שותים אנו לרוב, יודעים שאנו מבצעים את אותו האקט. נהיגה בשכרות היא בעצם אסורה על פי החוק. אם זאת אנשים רבים מוצאים עצמם בסיטואציות של נהיגה בשכרות, כאשר במשקה שלהם, הכניסו סם ללא צבע וריח וזה, מגביר את עוצמת הערפול על החושים כאשר אלו עולים על ההגה.

כאשר אדם בוגר ואחראי מחליט כי הוא יוצא לחגוג, לנהוג ולשתות. הוא מחשב בדיוק את שלושת הפרמטרים הללו כמכלול שעלול להיות גורם מכשיל בדרך או בחזרה מיציאה מהנה וכייפית. לרוב אנשים שמודעים לקיבולת האלכוהול שלהם ויודעים שהם משתכרים ממשה אחד, לא ישתו אפילו משקה אחד. אנשים שיודעים שהקיבולת שלהם גדולה למשקאות אלכוהוליים יכולים להרשות לעצמם, משקה אחד כגון כוס יין או בירה.

על פניו אלו היודעים את הקיבולת שלהם לא יסתכנו ויעלו על ההגה. במיוחד אם כבר הואשמו בעבר בסעיף נהיגה בשכרות. אם זאת, ישנם אנשים שיוצאים לחגוג במועדון ומבלי לשים לב, הם מזמינים משקה, כי הם יודעים שמשקה אחד מותר להם, הן על פי החוק והן על פי היכולת שלהם לנהוג ועדיין להגיב באופן מהיר להתרחשויות פתאומיות המתרחשות על הכביש. אם זאת לא פעם אנו שומעים על משקאות שהורעלו או "פונקו בלאכוהול" (איך שכל אחד מעדיף לקורא לכך), בסמים ממריצים או מרדימים. בסמים הללו אנו יכולים לא להרגיש לא מבחינת טעם ולא מבחינת ריח. הבעייתיות היא כאשר אנו לא מודעים לכמות שנמצאת בכוס אז אנו יכולים למצוא עצמנו בתסבוכת חסרת תקדים כאשר התגובות שלנו וגם היכולת שלנו לשמור על איזון בזמן נהיגה הולכת לעזאזל ואנו עלולים להתפס על מהירות מופרזת ואפילו לא להיות מודעים לכך.

בעקבות מקרים כאלו בהם אנשים הואשמו בנהיגה בשכרות ונשלחו לפעמים לכלא על שימוש בסמים או באלכוהול מופרז שלא באשמתם. רבים מן הנהגים שנתפסים במקרים כאלו או מעורבים בתאונה, ממהרים לשכור את שרותיו של עורך דין תעבורה. במקרים כאלו עדיף לתת לאדם הבקיא במורה הנבוכים האמיתי של דיני תעבורה, עדיף לתת לו להתעסק עם הרשויות. גם אם ההשקעה הכספית היא גבוהה, זה נראה לי עדיף על לשבת בכלא.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים