הצג גיליון RSS

itaykond

לנקות את הבית

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 14/10/2010 שעה 11:42 (476 צפיות)
לפני מספר חודשים אני והשותפה שלי נשברנו והחלטנו לקחת מישהי שתנקה לנו את הדירה. מדובר בדירת שלושה חדרים די קטנה, ולי ולה ביחד לקח משהו כמו שעה וחצי לנקות ניקיון יסודי. הבעיה ששתינו מאוד עסוקות ומתבאסות להעביר את יום שיש בניקיון, ולכן לא ממש עושות את זה, רק פעם בחודש וחצי בערך, והחלטנו שעדיף לנו להעביר את זה הלאה.
התלבטנו אם לקחת מנקה דרך מישהי שאנחנו מכירות, או לפנות לחברת ניקיון לשכור את השירותים שלהם. בסוף החלטנו ללכת על מנקה. שילמנו לה על ניקיון של שלוש וחצי שעות+נסיעות. היא הגיעה והיתה מאוד נחמדה, הראנו לה איפה כל הציוד ניקיון, חומרי ניקוי וכל מה שנחוץ לה והלכנו. כך מספר שבועות. אני מודה שמההתחלה שמנו לב שניקיון הבית לא נעשה בצורה יסודית, אבל אנחנו לא בחורות קטנוניות בכל מה שנוגע לניקיון, אז היינו מרוצות.
מניקיון לניקיון הרמה ירדה, והחיפוף עלה. היא ממש התחילה לחפף, ואנחנו יודעות (אחרי עבודות בילוש) שהיא ניקתה את הדירה שלנו שעה בלבד!! ולא שלוש וחצי כמו ששילמנו לה. שעה על השעון מהכניסה ועד היציאה שלה. לא ממש ניקיון.... אני מאמינה שהיא סידרה קצת, מרחה סמרטוט בלי להזיז כלום וחתכה הביתה. אין לי בעיה שתעשה את זה גם בחצי שעה אם היא עושה ניקיון כמו שצריך (כמובן שזה לא אפשרי), אבל היא ממש חיפפה.
שבוע אחרי זה החלטנו לעשות ניסוי קטן ושמנו מתחת לאחת הספות זוג גרביים, ומתחת לשטיח דף נייר. אחרי שהיא סיימה את הניקיון באנו הביתה וכמובן שלא הופתענו לגלות שהדף באותו מקום, וכן זוג הגרביים.
הבחורה כבר לא עובדת אצלנו כמובן, ופנינו לחברת ניקיון, כמו שהיינו צריכות לעשות מלכתחילה. החברת ניקיון שולחת אלינו מישהי קבועה כבר מספר חודשים ואנחנו מאוד מרוצות, היא חרוצה ומקצועית, ואין בכלל מה להשוות.
אז אם אתם מחפשים מנקה אני ממליצה לכם לפנות אל חברת ניקיון מוכרת ולהשתמש בשירותים שלהם. כעובדים עם חברת ניקיון, אפשר להיות בטוחים שהעובדים יעשו את העבודה בצורה טובה ושיהיו ישרים וחרוצים, ובמידה והם לא, יש אל מי לפנות.
תגיות: ניקיון
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים