הצג גיליון RSS

shibeley

צילום חתונות - איך לצלם בכיף

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 17/10/2010 שעה 13:32 (753 צפיות)
צילום חתונות של היום הוא לא כמו פעם. צילום אירועים כיום הוא יותר אומנותי ומיוחד. פעם הלכו על תמונות סטנדרטיות, מבויימות ובכמות לא גדולה.
כיום, מהפכת צילום דיגיטלי עושה את כל ההבדל של צילום אירועים. וההבדל הוא גדול. כיום הצילום הוא עם גוונים עשירים, תפיסת צילום חדשניתותמונות ערוכות.

לכל צלם חתונות יש סגנון ייחודי משלו. אבל היום הגישה היא פשוט יותר כיפית. הצלם נותן לגיטימציה לחתן והכלה לעשות כיף, להשתטות ולהרגיש טבעי. כי שם התמונות הטובות. כולם יודעים את זה.

אם לפני שלושים שנה בצילומי החתונה של ההורים שלנו התמונות היו מבוימות, מעט כבדות ולא היה ניתן לראות אפילו תמונה אחת טבעית או כיפית, כיום המצב שונה לגמרי.

אז, צלמי חתונות, הנה כמה רעיונות לשוטים של תמונות חתונה:

1. תפיסת טרמפ – זהו שוט של צילום חתונות שתמיד כיף לצלם. אני אוהבת להביא מזוודה ישנה ושלט (רעיון: עם הכיתוב של יעד ירח הדבש שלהם) ולהציב את החתן בצד הכביש ואת הכלה יושבת על המזוודה עם מבט משועמם. יש לדאוג כמובן שהם נמצאים במקום בטוח בצידי הכביש.
2. מגרש משחקים – זהו אחד המקומות שהחתן והכלה באמת יכולים "להיכנס לזה" ולהתפרע. אפשר להביא גם את השושבינים והשושבינות, שהם בד"כ החברים הקרובים של הזוג. בשוט זה לא צריך לעשות כלום. אתם תקבלו כמה צילומים ממש טובים. פשוט תהיו מוכנים עם המצלמה. ובכל זאת, כמה רעיונות לסצנה הזאת: הכלה כל הנדנדה כשהשמלה שלה מתנפנפת או החתן והכלה על קרוסלה, תמונת פרופיל.
3. משחק ביליארד – תמונות אלו של צילום אירועים וחתונות יכולות להיות רומנטיות באמת. בתמונות של צילום אירועים, צריך לדעת לאלתר, אז אם אתה מצלם ליד בר או פאב, אפר לגוון ולקחת אותם לשם. אפר לתת להם לשחק משחק פול יחד. תמונות בהם הכלה רוכנת והחתן מאחוריה הם תמיד תמונות מנצחות.
4. תחנת אוטובוס – נשמע לא פסטורלי לתמונת חתונה, אבל אם מציבים את החתן והכלה פשוט מחכים לאוטובוס, זאת יכולה להיות תמונה הומוריסטית טובה, עוד יותר טוב, אם יהיו שם נוסעים אמיתיים עם פליאה בפניהם.


אז זהו בעצם. כמובן שיש עוד הרבה רעיונות, וצריך רק להיות יצירתיים כדי להעלות עוד ועוד כל הזמן. יש לזכור שצילום כמו צילום חתונות או צילום אירועים בכלל חייב להיות צילום מקצועי לא רק מבחינת איכות התמונות אלא גם מבחינת הבימוי והרעיונות של הצלם לשוטים מיוחדים. זכרו שאתם האדם המקצועי. החתן והכלה מצפים שאתם תביאו להם את התמונות ולא להפך.
והכי חשוב, זכרו, אין גבול לדימיון.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים