הצג גיליון RSS

itaykond

ניקיון בגובה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 18/10/2010 שעה 13:19 (872 צפיות)
אתמול בעבודה יצאתי החוצה לשבת לנשום אוויר אמיתי ולראות אור אמיתי לכמה דקות במקום אוויר המזגנים ואורות הניאון והמחשב. בעודי יושבת ובוהה בבנייני המשרדים הגבוהים שמקיפים את המשרד, ראיתי משהו מדהים. באופק הדי רחוק, באחד הבניינים הכי גבוהים בסביבה (ויש באזור כמה כאלה) השתלשלו מלמעלה שני אנשים על כבלים, וניקו את חלונות המשרדים מבחוץ בגובה מטורף!
אני יודעת שאם מדובר בבנייני משרדים חייבים לעשות ניקיון לכל החלונות האלה, כי הם מתלכלכים מגשמים, רוחות וכו'. אבל ניקיון כזה עוד לא ראיתי. אני הייתי משוכנעת (דבילי ככל שזה נשמע) שניקיון החלונות נעשה מבפנים, כמו שעושים ניקיון בבית ומנקים את החלון מבחוץ, פשוט שולחים יד רחוק ככל שמגיעים, מנקים וזהו. כשמדובר בבניין כמו זה, זה באמת דבילי בהתחשב בעובדה שניקיון כמות החלונות בו בדרך זו הייתה דורשת צוות עצום, והרבה מאוד זמן. חוץ מזה חלונות בגבהים כאלה לא יכולים להיפתח בכלל, או שנפתחים רק באופן חלקי, כך שניקיון שלהם מבפנים לא יכול להיות אופציה בכלל.
מסתבר שניקוי חלונות בגובה הוא תחום ספציפי בניקיון, שיש ממש נישה כזאת, וכדי לעסוק בה נדרש כמובן ידע, ציוד וניסיון רב. אם חושבים על זה, ניקיון סה"כ זה תחום שאין הרבה אנשים שרוצים לעסוק בו. אבל ברגע שמוסיפים לזה גובה, סיכון, כבלים וכל מה שקשור לזה, זה נשמע די מגניב וסקסי. אולי זה רק אצלי, אבל כשאומרים לי "עובד ניקיון" אני חושבת על איש (או אישה) מבוגר, לא משכיל, או אולי משכיל מאוד וחסר מזל, אפור, מדוכדך. לעומת זאת כשחושבים על מישהו שעוסק בניקוי חלונות בגובה, אני יותר מדמיינת בחור צעיר, שרירי, שזוף, בלי חולצה כמובן. אין ספק, ניקוי בגובה זה סקסי.
תגיות: ניקיון
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

 1. הסמל האישי של רענןגולן
  האם חברות ניקיון שמספקות ניקיון דירות או משרדים בסיסי כזה גם מבצעות ניקיון בגובה?
  יש לי משרד די גדול, ואני מחפש חברה שתספק לי
  שרותי ניקיון משרדים גם בגובה, מחוץ לחלונות וכאלה...
  האם אתם מכירים חברה טובה כזו? אפילו חברה שמספקת רק
  ניקיון משרדים להשכרה בסיסי, ואני כבר אמצא אחת אחרת שמספקת את הניקיון בגובה....

  בלי קשר, אחלה מאמר, אהבתי מאוד, קצר ולעניין.
  אשמח למצוא מאמרים נוספים שלכם על
  פוליש וניקיון, אני מחפש כאלה בנרות...

  תודה רבה מראש,
  רענן


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים