הצג גיליון RSS

MSNLIVE

בועות בצרורות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 25/10/2010 שעה 13:23 (1245 צפיות)
אחד ממשחקי הפלאש הטובים ביותר הקיימים היום ברשת נקרא בועות בצרורות וזה כי המשחק הינו פשוט ממכר וייחודי.


במשחק תשחקו בתור חייזרים סגולים עם משקפי שמש,די משעשע אך המבט שלהם מזכיר מעט את הדמיות מהמטריקס עם החליפות השחורות וזה נותן לנו תחושה מעורבת מצד אחד השחקן הינו בעל לבוש המאפיין דמיות קשוחות ומצד שני הדמות הינה חייזר,יצור שעוד לא ראינו בעבר וזהו מחזה חדש בעיניו.
למרות שהדמות הינה חייזר היא לובשת פרטי לבוש של אנשים ואף כפכפים מתאימים.
בועות בצרורות הינו משחק בו הנשקים של הדמות הם חצים רגילים אך ישנה אפשרות בשלבים השונים להשיג ולשפר את הנשק לטווח זמן מסויים מאוד דבר העוזר לנו בביצוע המשימה.
רוב המשימות הינם דומות ובהם תידרשו פשוט לפוצץ בועות (אולי בעבר היתה מלחמה בין הבועות לחייזרים וכעת הם באו לכדור הארץ על מנת לחסל אותם גם פה או משהו כזה XD ) .
ההבדל המשמעותי בין השלבים השונים במשחק בועות בצרורות הוא שבכל שלב מספר הבלונים גדל או גודלם גדל או שדפוס ההתנהגות שלהם משתנה ובכך תידרשו לחשוב על אסטרטגיות שונות על מנת לבצע את המשימה במשחק של פיצוץ הבועות.
במשחק בועות בצרורות תשחקו כנגד בועות בצבעים שונים,בגדלים שונים, תידרשו לעלות על סולמות ולתמרן בשטח על מנת לצבור כמה שיותר נקודות ולהגיע לראש רשימת השיאים.
מתחילת המשחק ועד סופו יינתנו לכם 3 פסילות בלבד שאם ביזבזתם את כולם אז תצטרכו להתמודד מול ההפסד וכל הנקודות שלכם יתאפסו.
תוכלו לחזור בכל עת למשחק ולשלב האחרון בו שיחקתם על מנת לנסות שוב ושוב לעבור אותו ואף תוכלו לשחק עם חבר כנגד הבועות חסרות הרחמים.
המשחק בועות בצרורות כפי שכבר אמרתי משעשע מאוד ובעל רעיון ייחודי וסחף אחריו מספר רב של שחקנים ומספר רב מאוד של גרסאות חיקוי .
למשחק בועות בצרורות יש משחק המשך הנקרא כפי שניחשתם נכון בועות בצרורות שבו תוכלו להמשיך את ההרפתקה חסרת המעצורים של החייזרים .
אם אתם לא מכירים את המשחק בועות בצרורות והצלחתי לשכנע אתכם שהמשחק הינו מהנה כנסו לאתר משחקי רשת ושחקו במשחק בועות בצרורות כמה שרק תרצו ובחינם לגמרי. =]

עודכן ב: 02/11/2010 בשעה 08:36 על ידי MSNLIVE

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של yosicohen
    תודה
    עודכן ב: 16/12/2010 בשעה 14:06 על ידי MSNLIVE
  2. הסמל האישי של tal_biton
    ניתן לשחק
    עודכן ב: 16/12/2010 בשעה 14:05 על ידי MSNLIVE


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים