הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

המעטפת היא הדבר החשוב בבית - סגירת מרפסת והחלפת חלונות לחורף

דרג פוסט זה
הנה הוא בא רבותיי – החורף. כבר אתמול אמרו בחדשות שהולך להיות חם, אבל אז בסוף שבוע גנרל חורף עומד להפתיע. הלוואי!

אנשים רבים שוכחים שיש להיערך לחורף עם העובדה שהינו מאחר לבוא. ממש כמו שאנו מכינים את רכבנו לחורף כך גם אנו צריכים לדאוג שאנו מכינים את הבית שלנו לקראת הגשמים והרוחות. אחד מנקודות התורפה של הבית הם החלונות. אם הבית שלנו הוא ישן, אל תצפו לחורף קל. כמה פעמים שמתם מגבות בחלונות או במרפסת. כיום אנשים רבים מבצעים מה שנקרא: סגירת מרפסת.

סגירת מרפסת לא נעשית דווקא עבור החורף. היא מתבצעת מתוך כורח העובדה שאנו מבקשים להרחיב את הדירה שלנו ובכך אנו מבצעים סגירת מרפסת ומגדילים את הנכס ואת שטח הדירה. אם זאת, תמיד לקראת החורף חברות של עבודות אלומיניום שמתמחות בסגירת מרפסת מדווחות כי הן מקבלות עבודות של סגירת מרפסת כפול מחודשים אחרים בחורף.

בעיקר בחורף, אנשים לא רוצים שיתחילו לעבוד במפרסת שלהם בין אם זה סגירת מרפסת או פתיחת מרפסת. בגלל הקור והגשם אנשים לא רוצים להתעסק יותר מידי עם החלונות של הבית ובמיוחד עם המרפסת.

עוד דבר שבהחלט ניתן לחשוב עליו כאשר אנו רוצים להכין את הבית שלנו לקראת החורף הוא כל העניין של החלונות. האם לא נמאס לכם כל הזמן לתקוע מגבות על אדן החלון? וובכן גם לכך חברות אלומיניום מצאו פתרון.

חלונות אלומיניום בעלי יכולת אטימה של מים. החומר אלומיניום הוא אטום יותר מפלסטיק ובעל יכולת להיאטם ממש חזק. חלונות אלומיניום תמיד טוב לשלב עם תריסי אלומיניום. הייחודיות של תריסי אלומיניום הם ביכולת שלהם להיסגר עד הסוף לעומת תריסים ישנים מפלסטיק. כמה פעמים ישבתם וחשבתם להחליף קצת את החלונות בבית. הנה, התקופה הזו היא הזדמנות מצוינת להחליף את החלונות בבית. חלונות אלומיניום לובשים גם נפח עיצובי. מעבר לעובדה שאלו חלונות ממש טובים מבחינת יכולת האיטום שלהם האסתטיות שלהם מדברת בשם עצמה. לא בכדי יותר ויותר אנשים מעדיפים חלונות אלומיניום כאשר הם מעצבים את חזית הבית. החומר שממנו מייצרים חלונות אלו הוא אחד החומרים הקלים בעולם – אלומיניום. לא בכדי זכו חלונות אלומיניום להיות שם דבר בעולם האדריכלות ועיצוב הפנים של עולם הבנייה.

אם כך, הערכות לקראת החורף הינה דבר חשוב ממש כמו שאתם מכינים את רכבכם לחורף. קחו כמה רגעים לחשוב על זה. אני בטוח שפעם הבאה שנדבר זה כבר אחרי שסגרתם מרפסת או החלפתם תריסים בחלונות.
תגיות: סגירת מרפסת
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים