הצג גיליון RSS

MSNLIVE

מריו

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/11/2010 שעה 09:39 (1203 צפיות)
מריו הדמות המצויירת והנחמדה בהחלט שכבשה את כולנו מגיעה למשחקי הפלאש באתרי משחקי רשת וכובשת את האזור כפי שהיא כבר יודעת לעשות.
אין ילד או מבוגר שלא שמע את השם מריו בחייו ויודע שמדובר על דמות ווירטואלית שההתמחות שלה היא להיות שרברב מהולל שמחליט לצאת להפסקה בעבודה ביחד עם לואיג'י ולהציל את הנסיכה המקסימה מידי הדרקון הפולט כמיות מאסיביות של אש לעבר היריבים שלו ושבהחלט קשה להביס אותו.
הדרקון חסר הרחמים כבל את הנסיכה ואינו מאפשר לה לצאת מהאזור שבו היא נמצאת ואיכשהו השרברב מריו החליט להגיע להציל אותה (לא כמו בסרטים של היום שהוא חייב להיות מינימום לוחם חסר רחמים מיחידה סודית בהחלט).
זהו סיפור שבהחלט מעורר גיחוך ומשעשע כמו פארודיות על המשחק מריו שמספרם כאין סוף ועדיין ממשיכות להיווצר.
מריו כבר חשב על הכל,להיכנס לתוך עולם מלא בפטריות וצבים משוריינים,לאסוף בדרך כמה שיותר מטבעות על מנת להתעשר בדרך ולשחרר את הנסיכה, שניים במכה אחת לא כך?
העולם של מריו בהחלט עשוי בצורה טובה מי חשב אי פעם על להיכנס לתוך צינורות(טוב אולי הוא רכש את המיומנות הזאת בזכות עצם היותו שרברב?) אני מניח שהתשובה היא ביעי המתבונן ,במקרים האלה הסיטואציה הינה בונוס המעשיר את מריו בהמון מטבעות נוספות בדרך לבחירת ליבו הלכודה בתוך הטירה הגדולה.
ואיך אפשר לשכוח שמריו צולל לתוך המים העמוקים פשוטו כמשמעו ישנו שלב שלם המבוסס על כך שמריו נכנס לתוך המים ומתחיל לשחות לצד יצורי ים שיכולים לחסל אותו בכל שניה.
אל תחשבו שלאחר שמריו יצא מהמים היצורים הללו יעזבו אותו,בשלבים הבאים הם יקפצו מתוך המים וינסו לפגוע בגיבורינו חסר המעצורים מריו .
על מנת להציל את הנסיכה מריו יעשה הכל,ילחם בלילה וביום בתוך הים ובעננים (אמרתי עננים?) התכוונתי שיש שלב שהוא יעלה לגובה רב ביותר ולא כדאי שהוא יפול משם אני מניח P:
הסיפור של מריו נגמר כשאר הוא פוגש את הדרקון הרשע לאחר שעבר בטירת הלבה שלו ועבר את המכשולים הבהחלט מבלבלים שלו ומתנהל קרב עקוב מקפיצות על ראש הדרקון של מריו והוא בחזרה מנסה לירוק עליו אש .
לאחר שניצחתם אותו אתם תגיעו לסוף הסיפור המאושר בו מריו והנסיכה יהיו ביחד עם הכסף שמריו צבר ויהיה להם הרבה פערים להשלים אך כך זה בעולם המצוייר .

עודכן ב: 13/11/2010 בשעה 12:20 על ידי MSNLIVE

תגיות: מריו
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של yosicohen
    תודה אני חולה על מריו ועל סופר מריו
    עודכן ב: 13/11/2010 בשעה 12:30 על ידי MSNLIVE


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים