הצג גיליון RSS

MSNLIVE

מייפל סטורי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 04/11/2010 שעה 16:59 (2034 צפיות)
אחד ממשחקי הרשת החזקים והפופלארים ביותר כיום ברשת האינטרנט עונה לשם מייפל סטורי ,סיפור המייפל אם תרצו .
לא מדובר על משחק מחשבתי מורכב או הפצצת ריאליסטיות ביחד עם ייצרתיות,מדובר על משחק רשת שהיוצרים שלו ייצרו אותו בצורה מושכת לעין וזה הדבר הראשון שרואים
יש מגוון ענק של מפלצות ועולם המייפל סטורי בהחלט מושך לעין,מזמין ומסקרן .
כל ילד ונער בימינו יודעים מהי החוויה של לשחק מייפל סטורי או פשוט חוו אותה דרך עיניהם של אחרים לפי סיפורים הקהילה של המשחק מונה עשרות מיליוני שחקנים בכל העולם.
איך נפצח את סוד ההצלחה של המשחק מייפל סטורי? אפשר להגיד שהמשחק הוא סוג של פנטזיה משעשעת עם דמיות לא ילדותיות מדי אך בהחלט גם לא ממש רציניות מדי.
יש שלל נשקים שונים ומפלצות כמו שהזכרתי אז אולי זה המגוון הרב והאפשריות הרבות במשחק? יכול להיות.
או שאולי זו מערכת הלחימה במשחק וההתקפות הרבות? כל מקרה מייפל סטורי הינו משחק בהחלט מספק ולא ממצה וזה כל מה שמשחק טוב יכול לבקש מעצמו.
ישנם ילדים ונערים שאף הגיעו למצב כרוני בו הם כל היום יושבים מול המסך ומתכננים מהלכים אסטרטגיים על מנת להיות הכי טובים ופשוט מסרבים בתוקף לזוז לרגע מהמקלדת הנחשקת והמשחק הנחשק עוד יותר.
מייפל סטורי בהחלט יכול להקנות לכם שעות רבות של הנראה שבימינו קשה למצוא משחקים כאלה שאחרי מעט זמן הוא פשוט חוזר על עצמו וניהיה משעמם לא משנה כמה תרצו להמשיך בו.
הפופלאריות של מייפל סטורי בהחלט מושכת קהל רב ובעיקר ישראלים שרוצים למצוא עוד שחקנים ישראלים ולשחק עימם וישנם אף פורומים שלמים העוסקים רק בנושא של מייפל סטורי וכל מה שקשור אליו.
מספר הסרטונים שנוצרו על המשחק מייפל סטורי בהחלט רבים ביותר שכיום כל ילד ונער יכול לעלות סרטויים לרשת ולשתף אותם עם כל העולם.
אחרי הכל שיחקת במשחק מייפל סטורי וביזבזת שעות רבות מחייך לכן כעת צור סרטון והראה לעולם כמה חזק השחקן שלך ולהשוויץ בו.
במשחק מייפל סטורי הדמיות הן לוחמות לכל דבר, מתחילת הדרך כאשר ההכשרה הינה קלה ועד לרמות הגבוהות יותר כאשר ההכשרה הינה קשה יותר ודורשת הקדשת זמן רבה יותר על מנת להפוך את השחקן ליעיל יותר כנגד האויבים.
אך זוהי לא המטרה העיקרית בפוסא זה רציתי לספר לכם מעט על הגרסאות השונות שיצאו למשחק מייפל סטורי ולא אני לא מדבר על חיקוים מעולם משחקי הרשת אלא חיקויים מעולם משחקי הפלאש.
באתרי משחקי פלאש תוכלו למצוא מגוון רב ביותר של משחקי מייפל סטורי כגון פארודיות שונות ומשונות ואף חלקים מהמשחק עצמו שבכל אחד מהם תגלמו דמות אחרת לגמרי.
למשל במשחק אחד תוכלו להיות לוחמים בדמות קוסם ברמה 160 ולהילחם עם עוד עוזרים ובמשחק אחר גנבים ברמה גבוהה ביותר כנגד מפלצת דג ענקית.
תוכלו לחוות למעט זמן את ההרגשה לשחק עם דמות אחרת דבר שיכול להיות מהנה ביותר למעריצים של המשחק מייפל סטורי .
אם תרצו אי פעם לנסות ולחוות את משחקי הפלאש של מייפל סטורי פשוט כנסו לאתר משחקי פלאש בשם איגיים ותהנו משלל משחקי מייפל סטורי שונים!
תגיות: מייפל סטורי
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים