הצג גיליון RSS

tal_biton

משחקי כדורסל ברשת

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/11/2010 שעה 12:33 (811 צפיות)
ישנם לא מעט סוגים שונים של משחקי פלאש מצליחים וממכרים. מרבית המשחקים מתחלקים לתוך קטגוריות משחקים כמו: משחקי פעולה, משחקי ספורט, משחקי בנות וכו'. ישנם גם תת קטגוריות של משחקים שניתן למצוא בתוך קטגוריות משחקים ראשיות. משחקי כדורגל, משחקי כדורסל ועוד הם תת קטגוריות שניתן למצוא כמובן בתוך הקטגוריה משחקי ספורט. חלוקת המשחקים גם לתתי קטגוריות עוזרת לגולשים להתמצא טוב יותר באתרי משחקים ברשת. כך ניתן להגיע ישירות למשחקים מסוימים בקטגוריה ממוקדת שגולשים אוהבים.

אם ניקח לדוגמא את הקטגוריה הראשית, כמו למשל משחקי ספורט, יהיה קשה מאוד לגולשים למצוא משחקים בנושא מסוים כמו משחקי כדורסל בתוך קטגורית משחקים כה גדולה כמו משחקי ספורט. בעזרת חלוקה לתת קטגוריות, ויצירת קטגוריה כמו משחקי כדורסל ניתן להגיע ישירות לסוג מסוים של משחקי פלאש שגולשים אוהבים. באתר המשחקים נקס לדוגמא
ניתן לראות שישנה חלוקה כזאת של תתי קטגוריות. אם לדוגמא נכנס לקטגוריה משחקי ספורט, נוכל לראות שקיימים שם תתי קטגוריות כמו משחקי כדורסל ומשחקי כדורגל. חלוקה נוספת של תת קטגוריות ניתן למצוא בכל קטגוריה ראשית באתר. אם לדוגמא תכנסו לקטגוריה משחקי פעולה, תוכלו למצוא בפנים גם תת קטגוריות נוספות כמו: משחקי זומבים, משחקי טנקים וכו'.
תגיות: משחקים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים