הצג גיליון RSS

tal_biton

חוקר פרטי בצפון

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 06/01/2011 שעה 23:23 (822 צפיות)
תפקידו של חוקר פרטי מתחלק להרבה מאוד סוגים שונים של עבודה. ישנם חוקרים פרטיים אשר מתעסקים בחקירות ביטוח לאומי, כאשר יש צורך במעקב אחר אנשים שמנסים לרמות את ביטוח לאומי, ולקבל מהם כסף שלא בצדק. ישנם גם מקרים בהם חוקר פרטי מתעסק בעיקר במעקב אחר אנשים לצורך בגידות. מסקרים שעלו לרוב בגידות מתנהלות בצימרים בצפון, ולכן ישנם הרבה מאוד חוקרים פרטיים שמוצאים את עצמם עובדים בצפון ארץ.

כמעט כל חוקר פרטי בצפון הארץ מוצא את עצמו מתעסק בחקירות בנושא בגידות וגירושין. כפי שנאמר מקודם, מרבית הבגידות בארץ נעשות בצפון הארץ, דבר שמעלה את רמת העבודה לאותו חוקר פרטי בצפון שמוצא את עצמו מתעסק שוב ושוב בעבודות של חקירת בגידות והבאת ראיות לבית משפט כאשר יש רצון לגירושין.

מלבד חקירות בנושא בגידות חוקר פרטי בצפון גם מוצא את עצמו עובד הרבה בעבודות שונות בנושא חקירות. אם זה חקירות ביטוח, חקירות אישות, מעקבים ועוד. חשוב לציין שמקצוע זה מתפרס על הרבה מאוד סוגים שונים של עבודות בנושא חקירות. אומנם לא תמיד העבודה מתחלקת באופן שווה בין סוגי העבודות. אך במרבית המקרים חוקר פרטי בצפון עובד בחקירות גירושין.

דוגמא לחקירה שהתבצע בצפון הארץ שבה חוקר פרטי גילה שגבר בין 40, המתגורר בטבריה, בוגד באשתו על בסיס קבוע עם אישה רווקה כבת 35. השניים נהגו להזמין צימרים באזור העיר. מדובר במעשה בגידה שכנראה התרחש כבר קרוב לחודשיים, ורק לאחר חודש וחצי אשתו של הגבר הבוגד החליטה לעשות את המהלך, ולשלם לחוקר פרטי שיבדוק האם באמת בעלה בוגד בה. עבודת חקירה זו של חוקר פרטי בצפון הארץ הביאה לפיתרון הבעיה של אותה אישה נבגדת, כאשר העסיקה חוקר פרטי שהוכיח לה שבאמת קיימת בגידה מצד בעלה.

ישנם הרבה מאוד מקרים בהם אחד מבני הזוג חושד שמתרחשת בגידה, אך אינו חושב לבצע מעקב, ולדעת בוודאות אם קיימת בגידה. אל תהססו ותזמינו חוקר פרטי בצפון בארץ במידה שאתם מתגוררים באזור הצפון, ואתם חושדים שקיימת בגידה של בן זוגכם.

עודכן ב: 06/01/2011 בשעה 23:25 על ידי tal_biton

תגיות: חוקר פרטי
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים