הצג גיליון RSS

tal_biton

באבלס טראבלס 3

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/11/2010 שעה 12:46 (8126 צפיות)
משחקים הם דבר ממכר בזה אין כל ספק. ישנם משחקי פלאש אשר גרמו למיליוני אנשים להתמכר. את רובם הגדול כל גולש אשר משחק באתרי משחקים מכיר. כמה משחקים מאוד ממכרים שרובנו מכירים הם: באבלס, פקמן, טטריס, באבלס טראבלס וכו'. כל המשחקים האלה וותיקים במיוחד, מלבד משחק אחד - באבלס טראבלס. משחק הפלאש הכל כך ממכר הזה נוצר לפני מספר שנים בודדות, ועד מהרה כבש את כל אתרי המשחקים ברשת. עם הצלחת המשחק לא איחרו לבוא גם גרסאות נוספים של המשחק. כל ניסיונות החיקוי למיניהם לא צלחו. והמשחק באבלס טראבלס נכנס לרשימת המשחקים המבוקשים והמצליחים בעולם.

לא עבר שנה, ויוצרי המשחק הוציאו לרשת את המשחק באבלס טראבלס 2. משחק נוסף של באבלס טראבלס המציג כמה אפשרויות נוספות ומגניבות שלא היו קיימות במשחק הראשון, לדוגמא אפשרות לשחק במקביל עם אדם נוסף, מגוון רחב של בונוסים ועוד. לא מפתיע במיוחד שגם המשחק באבלס טראבלס 2 הפך להצלחה מסחררת, והפך עם המשחק הראשון לאחד מעשרת המשחקים המצליחים בעולם.

עברו להם מספר שנים ועדיין לא יצא המשחק באבלס טראבלס 3 ואני שואל למה זה? מדוע חברת המשחקים שהמציאה את המשחק הראשון והשני בסדרת המשחקים המצליחה הזאת לא מייצרת את המשחק השלישי של באבלס טראבלס 3 האם הם פוחדים שמשחק נוסף יפגע בתדמית של המשחק, ויצור רושם של עוד סדרת משחקים שמתחדשת כל הזמן וכבר משעממת אנשים? אולי אין להם מה לחדש לנו יותר? נכון להיות לא הומצא עדיין המשחק באבלס טראבלס 3 אך רבים מאיתנו מקווים שהמשחק יצא בקרוב...
תגיות: דאגלס
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים