הצג גיליון RSS

yamitiey

הכנת ריהוט גן לחורף

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 07/12/2010 שעה 15:27 (519 צפיות)
בישראל אנו חיים עם אקלים קיצי רוב הזמן בשנה, מה שנותן לרוב בעלי הבתים את האפשרות לרכוש ריהוט גן וליהנות מגן מרוהט וישיבה ניחוחה תחת כיפת השמיים.
אך למרות שאנו חיים באקלים נוח יחסית, אי אפשר לומר שהחורף פוסח עלינו. ולכן, אחסון נכון של כל ריהוט גן הוא חשוב עד מאוד. אחסון נכון יבטיח לנו שהריהוט יישמר לאורך שנים וישמש אותנו גם בקיץ הבא.
אז לפני העונה הקרה כמה טיפים לשמירה טובה של רהיטי גן:
1. אחד הדברים הראשונים שצריך לעשות הוא לבדוק שכל הכריות והמזרונים יבשים ושאין עליהם לחות או טחב. אם נאחסן כריות או כל סוג של בד עם טיפת לחות הדבר יגרום לעובש פנימי או חיצוני. לא נעים. טחב או לחות מתפתחים טוב יותר בתנאים סגורים. לכן דאגו לייבש לחלוטין את הכריות והמזרונים של כל ריהוט גן.

2. עוד דבר פשוט שיחסוך לנו הרבה שניתן לעשות הוא לרסס את רהיטי הגן עם שעווה. לא סתם שעווה אלא תרסיס שעווה למכונית. נשמע מוזר? לא כל כך. ריסוס שעווה פשוטה של מכונית על הרהיטים יבטיחו לכם שהם יהיו מוגנים מהגשם בחורף וגם מהשמש בקיץ. בנוסף, עם השעווה שמגנה על אביזרי ריהוט גן, יהיה יותר קל לנקות אותם.
3. בדקו את כל ריהוט הגן וחפשו עובש. עובש נפוץ מאוד על תחתיות ובמיוחד על כריות. פיתרון לעובש שנמצא לפני האחסון הוא מעט אקונומיקה שתעצור את התפשטות העובש על ריהוט גן.
4. לפני אחסון של ריהוט גן במחסן או בחנייה דאגו לנקות אותו היטב. גם אם הריהוט במקום סגור, יש לרהיטים כאלה נטייה לצבור אבק ולכלוך. במקרה שכבר היה עליהם לכלוך בזמן האחסון, יהיה הרבה יותר קשה לנקות אותו כשנוציא את הריהוט באביב.
5. אם יש לכם ריהוט גן שעשוי מברזל, אין צורך להכניסו בחורף או להגן עליו. יש רק לבדוק לפני החורף שאין עליו חלודה. במקרה וזוהתה חלודה יש לצבוע אותה כדי למנוע התפשטות שלה במהלך החורף ע"י הגשם.
תגיות: ריהוט גן
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים