הצג גיליון RSS

donlieey

מדרגות לוליניות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 20/01/2011 שעה 15:00 (891 צפיות)
האם יש לך מדרגות בתוך הבית שלך? האם אתה שוקל להתקין כאלה? האם אתה רוצה להיות כמו כולם ולהתקין קו מדרגות נקי,שנראה טוב ו...רגיל..? אם אתם מחליטים על סגנון חדש של מדרגות לבנות בבית, אל תשכחו לבדוק מדרגות לולייניות מעץ.
מדרגות ספירלה או מדרגות לולייניות הן מדרגות הנבנות סביב עמוד מרכזי. התכונה המיוחדת שלהן היא בסיבוב בעיקול חזק שבעצם מציע פתרון חסכוני במקום, מדרגות לולייניות תופסות מקום על הרצפה הרבה פחות מאשר המדרגות הקונבנציונלית.

בימי הביניים, המדרגות הלולייניותאו מעקות למדרגותהיו ממוקמות בדרך כלל בצריחי הטירות העגולים שנבנו לעתים קרובות מאבן. מה שנתן את היתרון של מקום וחיסכון במקום בטירות של אז שנבנו לגובה ולא לרוחב.

בימים אלו שלל העיצובים של מעקות למדרגות לולייניות התפתחו באופן דרמטי תוך שמירה על המרחב שלהם וחיסכון במקום, המדרגות מיוצרות במגוון רחב של חומרים כגון: זכוכית ונירוסטהמדרגות ספירלה מציעים את חלופה מדהימה לגרם מדרגות סטנדרטי, ולהפוך כל חלל מיידית למסוגנן.

בשל הבניה הקצת בעייתית שלהם, חלק מהאוכלוסיות כמו קשישים, נכים או ילדים יתקשו לעלות ולרדת במדרגות אלו, גם אם יש להם מעקות למדרגות יציבים. בדרך כלל סוג מדרגות זה מתאים לבתים של צעירים או למטרות מסחר.
מדרגות לולייניות הם ההגדרה של קלאסה. אין נפש חיה, אשר אינו נהנה מהעיצוב של גרם מדרגות לולייני. ישנם יתרונות רבים בעלות אחת. קודם כל, זה תופס הרבה פחות מקום ממדרגות שטוחות סטנדרטיות, כי הכל סובב סביב הציר המרכזי.
עם זאת, החיסרון של גרם המדרגות הזה הוא שזה יכול להיות קצת קשה ללכת עליהן כל יום. בנוסף, מדרגות ספירלה יכולות להיות קצת מסוכנות אם אתה נזהר.
למרבה המזל, אתה יכול להגן על עצמך מפני נפילה רעה על ידי בניית מעקות למדרגות. מעקות הם חשובים מאוד ושימושיים מאוד. ויגנו עליך מפני נפילה אפשרית. אתה יכול להציל חיים על ידי התקנת מעקות למדרגות לולייניות, רק יש לוודא שהן מותקנות ע"י איש מקצוע.
תגיות: מדרגות
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים