הצג גיליון RSS

adiel_m

חלונות בלגיים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 30/01/2011 שעה 13:40 (650 צפיות)
חלונות בלגיים הם המילה האחרונה בתחום עיצוב הבית בשל מראם היפה והנעים לעין ובשל אופיים המיוחד. חלונות בלגיים מגיעים בשלל רחב מאוד של עיצובים ודגמים מיוחדים כך שמראם אינו בנאלי וכל אחד שרוצה לרכוש חלונות בלגיים יכול למצוא בין המגוון הרב את העדפתו האישית.
חלונות בלגיים נעשים בעבודת כפיים ארוכה שכן מדובר בעבודה עדינה בשל העיצובים השונים שנדרשים ועל כן חשוב לרכוש את המוצר מאנשי מקצוע בלבד שיעניקו לכם איכות, יופי ושקט נפשי.


אז מה המיוחד בחלונות בלגיים?
מלבד העובדה שצוינה לעיל : יופיים של החלונות הבלגיים, האיכות של החלונות משחקת תפקיד לא פחות חשוב ואכן, חלונות בלגיים נחשבים למיוחדים בשל כך שהם בנויים מזכוכית מבודדת היוצרת הגנה מבני רעש, מזג אוויר סוער וכו' ובנוסף הינם נחשבים לעמידים לאורך זמן רב. ישנם מקומות שבהם ניתן לראות חלונות בלגיים בקיר שלם!
כמו כן, מכיוון שחלונות בלגיים עלולים להישבר/להתנפץ כמו כל זכוכית שהיא חשוב להתקין מיגון כלשהו לחלון. אחד המיגונים האידיאליים הינם התקנת סורגים.

אז איך לבחור חלונות בלגיים ולהתאים להם מיגון הולם/ סורגים ?
כמו שאנו עושים סקר שוק לפני רכישה של מוצרים/רהיטים שונים ומתייעצים עם מומחים בשוק (במיוחד שמדובר לא רק על יופי ונוי אלא על ביטחון) חשוב לעשות זאת גם במקרה הנ"ל ולהתייעץ עם אנשי מקצוע שיוכלו להכווין אתכם לרכישה נבונה.

מקור השם חלונות בלגיים

מקור הכינוי חלון בלגי נבע מרצון לתת ניחוח אירופי לחלונות הברזל. זהו כינוי ישראלי בלבד ולמעשה אין כל קשר בין עיצוב זה לבלגיה. סוג חלון זה היה נהוג באירופה בעבר - חלון עשוי פרופילי ברזל דקים, בחלוקה לריבועים קטנים יחסית המשובצים בזיגוג פשוט. החלון היה בשימוש בעיקר בבתי המעמד הנמוך שלא יכלו להרשות לעצמם חלון אטום יותר (מעץ) או זיגוג גדול יותר.

כיום משמש המונח חלונות בלגיים כינוי לכל משפחת החלונות בעלי הפרופילים הדקים, מברזל או מאלומיניום. חלונות האלומיניום טובים בהרבה מחלונות הברזל המקוריים מאחר והם מאפשרים מפתחים גדולים יותר ואטימה טובה יותר. יתרון נוסף של חלונות האלומיניום הוא ביכולתם לתת משפחה שלמה של מוצרים בעלי אותו קו עיצובי - חלונות בלגיים, דלתות כניסה בעיצוב בלגי ודלתות הזזה גדולות באותו עיצוב ובפרופיל דק במיוחד.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים