הצג גיליון RSS

dudim2

שיפוצים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 11/02/2011 שעה 11:10 (814 צפיות)
שיפוצים.

בחירה של חברת שיפוצים היא דילמה שעומדת בפני כל אחד שמעוניין לבצע שיפוצים בביתו, משרדו או כל מקום אחר. היום אני אכתוב על אחד הנושאים היותר חשובים בכול התחום הנפלא. אני אתן טיפים מרכזיים שיכולים לעזור לכל אחד למצוא את בעלי המקצוע שיתאימו לעבודה אותה הוא מחפש. אחד, יחפש שיפוצים למשרד עם המון עבודות גבס, האחר – יחפש לעשות ריצוף בבית, 2 אנשים אלו כנראה יאלצו להשתמש בחברות שיפוצים שונות המתאימות לאופי העבודה של כל אחד.

ההתחלה של שיפוצים.

אז כל התחלה של עבודת שיפוצים מתחילה מאיתור המבצעים. בין אם מדובר על קבלן שיפוצים, חברת שיפוצים או שיפוצניק מקצועי (אכתוב ממר על מתי כדאי להשתמש בכול אחד), כדאי מאוד להתחיל מהמלצות. אני יודע, לא כולם מוצאים המלצות, אז מה עושים? אקל עליכם, לכו ישר לאינטרנט והתחילו לחפש שם במנועי חיפוש, באתרי אינדקסים גדולים ועוד. אין סיבה שלא תמצאו שם חברות שיפוצים, גם תוכלו לבדוק המלצות על העסק, לקרוא על שירותים שהוא מספק ועוד.

שיחת טלפון עם חברות שיפוצים.

זה אולי חלק קל מאוד, כאן מחפשים כמה דברים מרכזיים:
  • ראיתם שבאתר חברת שיפוצים מסוימת כותבת שהיא מתעסקת גם עם ריצוף, בדיוק מה שרציתם. יש לברר שוב בטלפון עד כמה הם מקצועיים בתחום זה.
  • כימיה עם החברה, תראי מי מדבר בנועם, למי יש סבלנות ועוד. חברות שיפוצים שכבר בשיחה לא יהיו סבלניות, כנראה יהיה כאלו גם בעבודה.
  • האם הם נותנים שירות באזור שלכם? לא כולם מגיעים מצפת ועד אילת...
  • האם העובדים שלהם הם מיומנים או עובדים זמניים? מי מפקח על העבודה? האם יש קבלן שיפוצים בחברה? (אף על פי שזהו אינו משהו מחייב אתכם, לא תמיד יש צורך בקבלן).

אלו הדברים המרכזיים, אתם יכולים להוסיף לזה כל שאלה שעולה לכם לראש. לבטח אתם שואלים מדוע עדיין לא ביררתם על המלצות, זה כבר בשלב הבא, השלב בו הזמנתם חברות שיפוצים להביא לכם הצעות מחיר.

כאן שעומדים פרונטאלית מול אנשי החברה, אתם מבקשים להציג את ההמלצות, כמו כן אם חיפשתם קבלן שיפוצים יש להציג את הניירות המתאימים, עוד דבר חשוב מאוד שניתן לעשות הוא לראות בעניים כמה עבודות שהחברה עשתה, עבודות המתאימות למה שאתם מחפשים. ומה עוד כדאי לבדוק?
  • כמובן בהצעות מחיר רוצים לדעת מה הוא מחיר השיפוצים שנדרשים.
  • אפשר תמיד לקבל בשמחה ייעוץ לגבי מה לדעת חברת שיפוצים זו, נדרש לעשות בבית.
  • מה הם החומרים איתם הם הולכים לעבוד ועד כמה חומרים אלו איכותיים.
  • כמה זמן תיקח עבודת שיפוצים מסוג זה
  • כל שאלה שאתם רוצים לשאול ולברר, ובעיקר להתרשם מהאנשים העומדים מולכם.

לאחר שביררתם את כל מה שאתם צריכים, לאחר שקיבלתם כמה התעות והתרשמתם מהמקצועיות של כל אחד, אז הגיע זמנכם לחשוב קצת מי הולך לבצע את העבודה. כמובן שכל מה שדובר, מוכנס לחוזה העבודה.

בהצלחה!

תגיות: שיפוצים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים