הצג גיליון RSS

dudim2

עבודות שיפוצים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 04/03/2011 שעה 14:26 (851 צפיות)
שיפוצים

לא מעט עבודות שיפוצים דורשות סבלנות מתמדת בין אם מדובר על בחירה במבצעי העבודה, אך לא פחות חשוב הוא הסבלנות בזמן העבודה. פעמים רבות נוצרות בעיות בין הלקוח למספק השירות, כך גם יכול לקרות בעבודות שיפוצים בהם הדברים לפעמים נמשכים ולוקחים זמן. כל אחד רוצה לעבור את העבודה בצורה נוחה ונעימה, ללא כל ויכוח מיותר או בעיות בלתי צפויות. היום אני אדבר קצת על הצד של חברות השיפוצים ועל הצורות למנוע וויכוחים מיותרים.

שכייף לעשות שיפוצים, העבודה יוצאת טובה יותר

זה לא סוד אם למישהו כייף להגיע לעבודתו, העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר (כמובן שהוא יכול לבצע). כל עוד נעים להגיע לעבודת שיפוצים, הדברים עוברים עם חיוכים והבנה, אין סיבה שלא יתקבלו התוצאות הטובות ביותר שאפשר להוציא מאותו בעל מקצוע. אך מה קורה שהדברים הולכים בדיוק לצד השני? לרוב, עם כמה שחושבים שעוזר להאיר על כל דבר, לא תמיד זה עושה את הדברים על הצד הטוב ביותר.

כמה דברים שיכולים להציק בעבודות שיפוצים

קודם כל, יש לזכור שלא אתם בעלי המקצוע, אלא חברת השיפוצים העומדת מולכם. עובדה לפעמים נשכחת והערות רבות מגיעות מצד מזמיני העבודה. עכשיו – תחשבו שבעבודתכם בכל רגע מגיע הלקוח ואומר לכם מה לעשות, מה לא נראה לו, כיצד צריך לעשות דברים ועוד, ובשורה התחתונה, הוא לא ממש יודע על מה מדובר. כך גם בעבודות שיפוצים, תנו למקצוענים לעשות את שלהם.

יחס נעים לעובדים, יגרום להם לעבוד בכיף. גם אם מדובר על פועלים של חברת שיפוצים ולא חשוב מי הם, הצעות של כוס קפה, שתייה, אולי משהו לאכול ויחס חם אליה, יגרמו לאותם עובדים לעשות את המקסימום בשביל כל אחד. בעבודות שיפוצים, עבודה מרוכזת ונעימה, היא מאסט! ספקו להם את החיוך, הם יספקו לכם את האיכות.

עבודות שיפוצים רבות מתבצעות בתנאים לא נוחים, העבודה פיזית ולפעמים אין מזגן, חימום או כל תנאים אחרים שעוזרים לעבודה להיות נעימה יותר. תחשבו שמתבצעת בביתכם עבודה פיזית בשיא החום, פתאום אתם מגיעים להאיר על כל דבר – קל מאוד להפריע, קשה מאוד לא ליצור מזה וויכוח. חם, קשה, וגם עומדים כמו משגיחים על הראש? לא נעים.

לסיכום – יש לא מעט דברים שיכולים ליצור מצבים לא נעימים בכל עבודת שיפוצים. גם אם פונים לבעלי המקצוע, מומלץ לעשות זאת בחיוך ועדינות. אין ספק שכל עבודת שיפוצים מטרתה להיות כמה שיותר איכותית, אז תנו למקצוענים להביא את התוצאות.
תגיות: שיפוצים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים