הצג גיליון RSS

yaeloosh

תיקים לבית הספר – למה אי-אפשר להסתפק רק באחד?

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 05/07/2011 שעה 16:10 (648 צפיות)
תיקים לבית הספר נזכרים בדרך כלל בהקשר ההכנה לשנת לימודים חדשה – אז שולפים בעלי חנויות מכשירי הכתיבה, התיקים והצעצועים את ציפורניהם המסחריות ומציעים תיקים לבית הספר במחיר מופקע ומבטיחים לכם שתיק זה אמור להיות הראשון והאחרון בחיי ילדכם.


כמה תיקים באמת תקנו במהלך השנה?

תיקים לבית הספר אינם נרכשים רק בקטגוריית הילקוטים. כל ילד יודע, שבסיור הלימודי הראשון הוא יזדקק לתיק קטן יותר. תיקים לבית הספר, כוללים גם קלמרים, צידניות קטנות ומיוחדות לבקבוקי שתייה, ארנקים, יומנים ותיקים לטלפונים הניידים. תיקים לבית הספר הם כבר לא רק מוצר בודד, אלא ערכה של ממש. יש חברות, שהשכילו להנפיק מארזים תואמים ולהציע אותם במחירים מפתים בהנחה מסוימת. כמובן, אם מדובר בתוספת של מותגים מוכרים ואהובים בקרב הילדים והנוער, תיתכן בהחלט עלייה משמעותית במחירי המוצרים הנושאים אותם.

מילקוט ועד ארנק למטבעות

לסיכום, קטגוריית תיקים לבית הספר מתייחסת לא רק לילקוטים ותיקי הגב, אלא גם לתיקים הנלווים, שילוו את ילדיכם במהלך שנת הלימודים. אפשר למצוא אותם ביחידות בודדות או במארזים תואמים והם עשויים להתייקר ככל שאיכותם גבוהה יותר והמותג שהם נושאים עדכני יותר. יש בהם תיקים, שישמשו את ילדיכם בטיולים השנתיים – ויש כאלה, שיירכשו כתיק נוסף במבצעים השונים, שמציעות החנויות, אשר מודעות היטב לעובדת צרכי הילדים – לפעמים הרבה יותר מכם. הכינו את הארנקים, כי הילדים שלכם יידרשו לרכוש לא פחות מארבעה או חמישה תיקים לבית הספר בממוצע.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים