הצג גיליון RSS

gates

ביתנו הוא מבצרנו

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 30/11/2009 שעה 11:59 (471 צפיות)
לא מזמן קנינו בית צמוד-קרקע, והכול שם היה פרוץ לחלוטין - בלי גדרות ובלי שערים בכניסות ובחניה. כל אחד יכול היה להיכנס למתחם שמקיף את הבית, ולעשות שם כרצונו מבלי שאדע. החלטתי להתייעץ עם בעלי בנושא הזה, ושנינו פנינו למסגריית ברזל באזור התעשייה באזור מגורינו. בתחילה בעל העסק יעץ לנו להשתמש במחסומים אנכיים בחניה, אבל הבנו שעדיף לנו לקנות דלת מוסך אוטומטית - הרבה יותר בטוח ויעיל מבחינתנו.

מסביב לבית החלטנו להתקין גדר מתכת גבוהה ומעוצבת, שגם תמנע כניסה של אנשים לא קרואים וגם תמנע מאנשים ברחוב להציץ במתרחש בחצר ובבית. מכיוון שיש לנו שביל ארוך שמוביל מפתח הכניסה ועד החניה המקורה, החלטנו להתקין גם
שער חשמלי שיופעל על ידי קוד שיישלח מהטלפון הסלולרי. בעל המסגרייה לקח אותנו לאולם התצוגה, הנמצא במרחק 20 דקות מהעסק, ושם התרשמנו מעשרות דוגמאות של שערים חשמליים. במהלך הביקור באולם התצוגה, בעלי חשב לקנות גם מחסום חניה, בהשראת בעל העסק, אבל בסופו של דבר בחרנו בדלת האוטומטית.

מומחי המסגרייה עמדו לרשותנו בכל שלב, מרגעי הבחירה בשערים ובגדרות הטובים ביותר - ועד לסיום העבודות. המסגרים שלנו היו מומחים גם במערכות חשמל ואלקטרוניקה, ואחרי שביקרו אצלנו בבית ובחצר, ידעו בדיוק איזה שער אוטומטי צריך לבנות לנו. קיבלו שער חשמלי ענק ומאסיבי, שנפתח בקלילות יחסית לגודלו ולמשקלו. הגדר מסביב לחצר משתלבת יפה בעיצוב החיצוני של המבנה, ואנחנו מאוד מרוצים מכל היקף העבודה שבוצעה אצלנו. חברים שלנו, שביקרו אצלו שבועיים אחרי שהכול הותקן, כל כך התרשמו מהשער ומהגדר - עד שביקשו להיפגש עם בעל המסגרייה כדי לקבל הצעת מחיר; גם הם גרים בבית קרקע, ורוצים להחליף את שער העץ הישן בשער כניסה חדש עם גדר תואמת.

אחרי שסיימנו עם שערים, גדרות ומחסומים חיצוניים, עברנו למערכות מיגון ואבטחה פנימיות יותר. תחילה הזמנו סורגים מעוצבים בעבודת נפחות מקצועית, לפי דגם שבחרנו מראש. אחרי שהבין שאנחנו מחפשים גם מערכות מיגון לתוך הבית, בעל המסגרייה המליץ לנו על מומחה למערכות מתח נמוך. בשיחת טלפון אחת כבר סגרנו איתו על מערכת אזעקה לכל הבית, עם גלאי נפח, עשן ואש. בנוסף, התקנו מחוץ לבית גם שלוש מצלמות אבטחה במעגל סגור - על כל צרה שלא תבוא.

עם כל השערים, המחסומים, המצלמות והאזעקות - אנחנו מרגישים הרבה יותר בטוחים בבית החדש. אומנם זו הייתה הוצאה לא קטנה, אבל כשיש משפחה וילדים, אי אפשר לחסוך על חשבון תחושת הביטחון שיש בבית. מומלץ לכל מי שבאמת רוצה להרגיש שביתו הוא מבצרו.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים