הצג גיליון RSS

gates

עיצוב הבית מתחיל בשער

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 17/03/2010 שעה 10:54 (567 צפיות)
שלום חברים... תאמינו או לא אין כמו להיכנס הביתה כשהדבר הראשון שאתה רואה מול העיניים זה את השער המהמם שעומד בכניסה לביתך. שערים אוטומטיים הם כבר לא בגדר מותרות ונמצאות בהישג יד לרובינו, כך שכיום חלקים גדולים יותר באוכלוסייה יכולים לעצב את כניסת ביתם עם שער מעוצב כזה או אחר. אני מאמיןשהרבה מאיתנו שוכחים לפעמים שהדבר הראשון שרואים אורחים וגם סתם עוברי אורח זה את שער הכניסה לביתם. העובדה שרבים נוהגים להשקיע את מרבית הכספים דווקא בשיפוץ פנים הדירה ושוכחים לגמרי את השער שבחוץ, או לפחות מקפחים את אותו שער בחלקו הראוי בעוגת התקציב.
כיום אנו ערים למגוון רחב וניתן להשיג שערים חשמליים ומחסומים חשמליים במחירים תחרותיים ובמגוון עיצובים מרהיבים. אני אישית רכשתי שער לפני כחודשיים אשר מעוצב מעץ ומתכת (משולבים), וזה שינה את כל התחושה בעת הכניסה לבית. אבל נכון, אני מודע לכך שלא כולנו גרים בבתים פרטיים ובאמת חבל להשקיע על שער לכניסת הבניין שלא שופץ משנות השלושים... אבל מצד שני דווקא לחנייה משותפת מחסומים חשמליים יכולים למנוע כניסה של אנשים לא רצויים אשר תופסים לנו את החנייה וגורמים לריבים מיותרים. ככל שאנחנו גרים קרוב יותר שערים למרכז הארץ ככה גדלה בעיית החנייה ועל כן רצוי באמת לחשוב על הצבת מחסום חשמלי בכניסה לחניית הבניין. לאחרונה הורי, שהם אנשים כבר די מבוגרים נתקלו מחסומים בבעיה כזו, כאשר אורח של שערים אחד השכנים החליט על דעת עצמו לחנות בחנייה שלהם. כשביקשו ממנו לפנות שערים אותה הוא התרגז ואף התחיל להיות אלים- ומזל שהשכנים שהיו במקום הרגיעו את העניין. מחסום אוטומטי יכול היה למנוע את כל התקרית המביכה ואת המתחים שערים המיותרים שיש כרגע מחסומים בין הורי לאותם שכנים.
חברים יקרים, אם אתם גרים בבית פרטי או משותף דעו לכם ששער זה דבר שיש לתת לו חשיבות גם מבחינת העצוב כי הרי השער חייב להשתלב עם המבנה מבחינת צבעים וסגנון אדריכלי. מחסומים למשל לא תרצו להציב שער חשמלי בצבע אדום לבניין שגווניו הם אפור-בז ישן. שערים או מחסומים בצבע אדום משתלבים טוב עם גוונים של שחור או צבעי בגוון אש. בנודף, אם כל הבית בנוי עץ אולי תשקלו שהשער גם הוא יהיה מעץ מלא ולאו דווקא בסגנון מתכתי.
לסיכום חברים, שערים ומחסומים הם דברים חשובים בתכנון הבית- תנו להם את היחס הראוי להם. יום טוב לכולם.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים