הצג גיליון RSS

gates

להגן על הבית והעסק

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 04/01/2010 שעה 14:58 (481 צפיות)
שערים היו עם האנושות מאז ימי קדם, בהם בנו חומות סביב הערים הראשונות שהוקמו לפני אלפי שנים. שערים מותקנים בפתחים ובכניסות למבנים, לחניונים ועוד, ומאפשרים בקרת כניסה יעילה על הנכנסים והיוצאים. שערים הם בעצם סוג של מחסומים המגיעים במגוון אפשרויות: שערים חשמליים, שערים נגררים, שערי כנף ועוד.

שערים לבית ולעסק זה א.ת. קשת מערכות, כבר עשרות שנים. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מומחים מתחומי המסגרות, החשמל והאלקטרוניקה - ועונים על מגוון צרכים פרטיים, עסקיים ועוד. השערים והמחסומים של קשת מערכות מאפשרים לכל אחד למצוא בדיוק את מה שהוא צריך למיגון הבית והעסק. החברה מספקת גם מחסומי חניה, דלתות מוסך וכן אביזרים נלווים (פסי האטה, מחסומי דוקרנים, עמודי חניה ידניים ועוד).

כמו כן, החברה מציעה פתרונות בקרת כניסה כגון קרוסלות (סבסבות) גבוהות ונמוכות. את הקרוסלות ניתן להתקין בפתחי מוסדות, מפעלים וחברות, והן משמשות לפיקוח קפדני על הנכנסים (וגם על היוצאים). השערים של קשת מערכות ניתנים לשילוב עם מערכות זיהוי ובקרה - כגון עין אלקטרונית - המאפשרות פתיחה וסגירה אוטומטיות.

אין ספק שבלי שערים ומחסומים חייהם של הרבה אנשים היו פחות נוחים. האביזרים הללו מאפשרים לנו לפקח על תעבורת אנשים, ולפעמים גם משמשים כאלמנט מעוצב. כמו כן, שערים ומחסומים במקומות הנכונים - יכולים להציל חיים; כמו ליד מסילות רכבת. הצרה היא שנהגים לא תמיד מצייתים לחוק, מתעלמים מן המחסום היורד בשעה שהרכבת מתקרבת ומנסים לעבור את המסילה רגע לפני שהמחסום יורד. בכך הם מסכנים את חייהם ואת חיי הנוסעים ברכבת...

דעה אישית: שבירת מחסומים במסילות רכבת - סכנת חיים
כל מי שצפה בפרסומים האחרונים בטלוויזיה, ראה איך משאיות ומכוניות פרטיות חוצות מחסומים ושערים במסילות הרכבת ומסכנות את כולנו. מדוע אנשים כל כך חסרי סבלנות עד שהם לא מסוגלים לחכות שהשער החשמלי יסיים את הפעולה והרכבת תעבור? האם לא צריך להעניש את האנשים הללו באשמת הריגה? רצח? אולי אף לחייב אותם לשלם על השער ששברו...

אין ספק שלפעמים אנשים נתקעים בטעות במחסומים, ולכן יש לבדוק כל נושא לגופו; אך עם זאת - עונשים קלים מדי רק מחמירים את התופעה. שערים חשמליים הם בסך הכול מכשיר די חכם, ואין שום תירוץ מוצדק להאשים אותם בתאונות. השערים נפתחים ונסגרים בפקודה של עין אלקטרונית חכמה, ומצופים במחזירי אור- כך שאי אפשר לטעון שלא רואים אותם או שהם נסגרים באפן מפתיע. כדאי אף להוסיף שומרים ומצלמות נסתרות וגלויות, על מנת לאתר את מספרי הרכב של הפושעים הללו - ולהענישם בהתאם. מישהו חושב אחרת?
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים