הצג גיליון RSS

nadavglili

הכל בגל מבט קטן - חלק שני

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 17/01/2010 שעה 21:22 (1243 צפיות)
בשבת, אין כמו הבריכה של האוניברסיטה. כרטיס סטודנט שארגנו לו בקומבינה עזר מאד. הוא ישב על הדשא בבגד ים, אחרי שחיה ארוכה וטובה, קורא ספר. גופו היה רזה ומבנה גופו צר במקצת, אבל לא עד דחליליות. מעט מעט שרירי, הוא חש עצמו רענן ונינוח.
"אני רואה שאתה צריך מנוחה אחרי אתמול" הוא שמע לפתח קול נשי. הוא הרים את עיניו, וליבו החסיר פעימה. אלוהים היה טוב אליו. מי אם לא גילי, עומדת מולו והשמש מאחוריה. השמש סנוורה אותו, והוא הרים יד לסוכך על עיניו. "שלום לך", הוא אמר, חיוך על שפתיו. "אהלן", היא אמרה, מתיישבת לצידו. היא לבשה ביקיני כחול, שהדגיש את עורה, בהיר אך שזוף. היא נראתה כל כך fuckung סקסית. כל כך מעוררת תיאבון. היא ישבה על ידו, נשענת לאחור על מרפקיה, רגליה משוכלות. חזה עלה וירד עם נשימתה. בטנה נראתה רכה, שטוחה רפויה ומזמינה. רגליה היה ארוכות, ונראו רזות וחזקות.
"אז מה, אתה עוד באוניברסיטה?" היא שאלה אותו. "האמת שלא," ענה. "יש לי כרטיס סטודנט שחבר באגודה סידר לי."
"אז, אם ככה זה בסדר" היא אמרה, חיוך קטן על פניה.
"מה בסדר", הוא שאל.
"לא, כי אני ממש לא בטוחה שזה בסדר שמתרגל בולע ככה במבטים שלו את הסטודנטיות שלו", היא ענתה, חיוך רחב על פניה.
נדב הסמיק מעט, אבל ענה "תשמעי, תלוי מי הסטודנטית. יש גבול לכל תעלול."
היא צחקה, קמה ואמרה לו "טוב, אתה בא למים?" הוא החל לקום, אבל היא כבר רצה לבריכה. היא קפצה ראש למים והחלה לשחות. הוא נכנס אחריה. המים היו קרים, נעימים ומרעננים. הוא שחה לקצה השני והוציא את ראשו מהמים. היא הייתה מולו. "אתה שוחה יפה", היא אמרה. "תודה", הוא ענה בפשטות, מרוצה.
היא התקרבה אליו, מחזיקה בידה האחת את שפת הבריכה. היא התקרבה אליו עוד קצת. נדב הרצין, שריריו מתקשחים מעט. "אתה יודע", היא אמרה בקול נמוך, "זה מאד החמיא לי, הצורה שבה הסתכלת עלי בסמסטר האחרון."
"דווקא חשבתי שהתרגזת עלי במבחן הקודם", הוא ענה לה, לא יודע מה לומר.
"זה נכון. בהתחלה התעצבנתי עליך, אבל אז ראיתי איך שהרגשת נבוך, וזה היה מקסים בעיני."
"אז מה, את לא כועסת"?
"ההיפך הגמור", היא אמרה. שערה היה רטוב, משוך לאחרו. עיניה היו מבריקות. שדיה הגדולים היו כמעט צמודים לחזהו. הם התקרבו זה לזו ושפתיהם נפגשו. שפתיה היו רכות, חמות ומזמינות. הנשיקה הייתה מהוססת, איטית, קצרה ורכה. "הההםםםםם", קולה המרוצה כמעט ולא נשמע. שפתיהם נפגשו שוב, שפתיה נפתחות אליו. הוא לא מיהר. שפתיו נפשקו מעט, והם התנשקו באיטיות ובחושניות. הוא לקח את שפתה התחתונה בין שפתיו, והיא נשכה קלות את שפתו העליונה. זו הייתה נשיקה ארוכה, וארוטית מאד. שוב ושוב שפתיהם נפגשו. שפתיה היו רכות, מזמינות ותובעניות. לשונותיהם רקדו אחת עם השנייה בעדינות. הוא איבד את עצמו בין שפתיה, והרגיש את הדם זורם בחוזקה בעורקיו. "בואי, נצא מכאן לפני שאני לא אוכל לצאת," הוא אמר בחיוך. היא צחקה והתרחקה ממנו מעט. הוא יצא מהבריכה והושיט לה את ידו, היא אחזה בה ויצאה בתנופה מהבריכה. פטמותיה היו זקורות מבעד לבגד הים. היא נראתה בעיניו כמו התגשמות החושניות, ונוס בהתגלמותה.
הם יצאו מהבריכה, יד ביד.
"תשמע, אני מתה מרעב. אתה רוצה לבוא לאכול משהו? אני גרה 2 שניות מכאן".
הוא לא היה בטוח שהוא שומע נכון. "ואללה", ענה בחיוך, "אני אשמח לאכול משהו".
הם לבשו את בגדיהם על בגדי הים ויצאו מהבריכה. מכיוון שהוא הקפיץ לפני כן חבר לאוניברסיטה, היו איתו 2 קסדות. הוא עלה על הטוסטוס, והיא מאחוריו, חובקת את חזהו. היא כיוונה אותו והם החלו לנסוע, הרוח החמימה עוטפת אותם. הוא חש את ראשה נח על כתפו, אך לפתע ידיה החלו נעות מטה לאיטן. הן נעצרו בסוף חולצתו והופס, ידיה נגעו בעור החשוף של בטנו השטוחה. הקטנוע רעד לרגע, והוא שמע אותה צוחקת מאחוריו. ידיה ליטפו את בטנו בתנועות איטיות, מגרות. איברו הגיב מיידית, והוא הרגיש את הזקפה מתעוררת במהירות.
הם הגיעו לבניין שבו היא גרה, והם ירדו מהטוסטוס, מסירים את הקסדות. הוא נפנה אליה, פניו סמוקות. הם נפגשו בנשיקה רעבה, תובענית. לשונותיהם רקדו בתאוותנות, שפתיה רכות, מתמסרות, נותנות ולוקחות. הוא אחז במותניה והיא אחזה בעורפו, מצמידה אותו אליה.
שפתיהם נפרדו, נשימתם מהירה. "בוא", היא אמרה בקול ניחר. היא אחזה בידו, והם עלו לדירתה. הוא סגר את הדלת, הסתובב ומיד הוצמד לקיר. היא נצמדה אליו בכל גופה, פיה על פיו. הוא חש את שדיה על חזהו, זקפתו צמודה לבטנה. הם התנשקו, ידיהם חשות, סוקרות, חופנות. הוא חש את ידיה על עורפו, על ידיו, על גבו. הוא אחז בישבנה האחד, ידו השנייה חשה את צד גופה.
לפתע ידה על חזהו דחפה אותו בעדינות. "שב", היא אמרה לו. היא הוליכה אותו אל הספה, והוא התיישב עליה. היא התרחקה ממנו, ועמדה בקצה השני של הסלון. שערה היה עדיין לח, אסוף לאחור בקוקו. היא לבשה מכנסיים קצרים וחולצת טריקו פשוטה וירוקה, בגד הים ניכר מתחתיה. ישבנה נשען על השידה שמאחוריה.
"אתה יודע", היא אמרה, "אני מאד אוהבת את הצורה שבה אתה מסתכל עלי."
הוא נשען לאחור, מקשיב.
"אני אוהבת את הגוף שלי, אבל המבט שלך גורם לי להרגיש מלכה."
"את באמת מלכה," הוא אמר בחום.
היא חייכה, מרוצה. "כשאתה מביט עלי, אני מרגישה מושלמת, נחשקת. וזה מאד מגרה אותי."
הוא נשען על ידיו, קם לעברה. "לא, לא. תמשיך לשבת," היא אמרה.
"או – קיי", הוא אמר לאיטו, נשען לאחור, מופתע.
היא הביטה אל תוך עיניו. "אני יודעת שאתה מפנטז עלי כבר לא מעט זמן. אני צודקת?"
"לגמרי. את לגמרי צודקת". הוא ענה.
"ובטח גם עשית ביד במיטה שלך או במקלחת, מגיע לאורגזמה תוך כדי שאתה חושב עלי, על איך שאני נראית עירומה, על הדברים שתוכל לעשות לי, נכון?"
"נכון מאד," הוא אמר, נבוך במקצת.
"אז בוא נבדוק איך המציאות נראית לעומת הפנטזיות שלך".
היא הסתובבה לאחור, חיטטה בדיסקים שלה, בחרה דיסק ושמה אותו במערכת הסטריאו שלה. זו הייתה מוזיקה שקטה, רכה. היא הסתובבה בחזרה אליו, מבטה מתחצף, מתגרה. בתנועות רכות, היא הורידה את מכנסיה הקצרים. היא נשארה עם החלק התחתון של הביקיני הכחול שלה, רגליה ארוכות, יפות, חלקות ושזופות. היא נעה באיטיות, כמעט ולא רוקדת. ידיה ירדו לצידי גופה, ואחזו בחולצתה. היא הביטה בו, מבטה רציני. ידיה נכנסו מתחת לחולצתה, והיא אחזה בשדיה מבעד לבגד הים. עיניה נעצמו, והיא קרבה את שדיה אחד לשני, תופסת את השד כולו. אצבע ואגודל צבטו את הפטמות, וישבנה נע לאחור בעוד היא נאנחת קלות. מבלי משים, ידו נחה על הזין שלו מעל למכנסיו, מלטפת.
היא הורידה את ידיה למטה, ובתנועות איטיות הרימה את חולצתה, זורקת אותה הצידה. היא שחררה את שערה, שנפל לצידי פניה היפות, מוסיף ליופיין. הוא הביט בה בהערצה. גופה היה נפלא בעיניו. המשולש שכיסה את חלציה היה כל כך מעורר תיאבון, ירכיה עסיסיות, מלאות הבטחה. מותניה צרות, אבל לא מאד. שדיה גדולים ומזמינים. צווארה ארוך מעט, פניה יפים. עיניה היו ירוקות, מבטה מקסים. שפתיה מלאות, אפה סולד וחצוף.
היא הסתובבה, גבה אליו. מותניה הצרות הוליכו לישבן עסיסי, לא גדול ולא קטנטן. רגליה היו מאד יפות. היא הסתובבה אליו והביטה בעיניו.
"אתה יודע, הגוף שלי ממלא אותי שמחה. אני אוהבת אותו ומתענגת עליו. אני מאד נהנית לראות שגם אתה חושב ככה". בפשטות, היא לקחה את ידה לאחור ושחררה את חזיית בגד הים. החזייה נפלה וחשפה את זוג השדיים המדהימים ביותר שראה. הם היו בהירים, לבנים כמעט. גדולים, עגולים וזקופים. פטמותיה גדולות, זקורות, חומות וארוכות. היא עמדה, ידיה לצידי גופה, מביטה בו. היא צעדה אליו, ידיה אוחזות בזוג שדיה המרהיבים. היא רכנה אליו, מתיישבת עליו. הוא אחז במותניה והיא הגישה אל פיו את זוג שדיה. ידו עלתה אל שדה האחד, חופנת אותו מתחתיו. פיו נצמד לשדה, מנשק אותו מבחוץ פנימה. הוא הגיע אל פטמתה, ופיו הקיף ככל שיכול מהשד. הוא מצץ את שדה ברעבתנות, ולשונו סובבת סביב פטמתה. היא נצמדה אליו, ידיה חובקות את ראשו. הוא מאד נהנה למצוץ את פטמתה, וחש אותה מתענגת, מתגרה. פיו עבר לשדה השני, שתי ידיו מלטפות, מועכות ואוחזות בשדיה. הוא חש את אגנה נצמד אליו, החום העולה ממנה מורגש על איברו, שהיה קשה כאבן.
היא רכנה אליו לנשיקה. הם התנשקו כאחוזי אמוק, שניהם מגורים מאד. היא אחזה בחולצתו והורידה אותה בתנועה מהירה אחת.
"בוא", היא אמרה. היא קמה ואחזה בידו. הוא קם והם הלכו בנשימה קצרה לחדר השינה שלה. היא התיישבה על מיטתה, אוחזת בידו, וקירבה אותו אליה, בעודו עומד. היא הביטה ישר אל חלציו, ושלחה יד מתגרה, מלטפת את איברו מבעד לבגד הים שלו, מחשמלת את גופו. היא רכנה, מנשקת את בטנו, מלטפת את גבו, את ישבנו. ידה שיחקה על הגומי של בגד הים שלו, משגעת אותו. הוא ליטף את שערה, את צווארה, את לחיה. היא הושיטה יד חמה, אל תוך בגד הים שלו, ושלפה את איברו הזקור. "ואוו", היא אמרה, פותחת את עיניה לרווחה. הוא חייך לעצמו, מרוצה. הוא כבר קיבל כמה מחמאות בעניין, ושמח לדעת שאין לו במה להתבייש.
היא הורידה את בגד הים שלו, והביטה בזין שלו. היא חפנה את אשכיו, וליטפה אותו מתחת לשק האשכים, תנועה קלה שחשמלה אותו. ידה ליטפה בעדינות את איברו, והוא חש מגורה כפי שלא היה מזה הרבה, הרבה זמן. מעלה ומטה, ידה עלתה וירדה, בעוד ידה השנייה מלטפת את אשכיו. היא הרימה את מבטה, מישירה עיניה אל תוך עיניו, ולשונה ליקקה אותו בתנועה ארוכה, איטית, מבסיס הזין ועד לראשו. אנחה ארוכה יצאה מפיו. כשלשונה הגיעה אל ראשו, היא עברה בתנועה מעגלית, מהירה, פעם ועוד פעם מסביב לראש הזין שלו. צמרמורת קלה אחזה בו. היא הרחיקה את ראשה לרגע, מביטה באיברו. היא אחזה בו ביד רכה, מורידה אותו מעט למטה. שפתיה נפשקו מעט. באיטיות, כל כך באיטיות, היא לקחה אל תוך שפתיה את הראש, מצצה אותו בעדינות, ולשונה עברה שוב סביבו. ידה אחזה בבסיסו, לוחצת בעדינות. היה זה רגע של עונג לא יתואר. לאט לאט, פיה התקדם לאורך הזין שלו, חם, רטוב ומענג. היא הסיגה את פיה לאחור, ידה עולה ויורדת במהירות. שוב פיה ירד על איברו ושוב נסוג, לשונה סובבת סביב ראשו.
היא הביטה אליו, ידה אוחזת באיברו, חייכה אליו ושאלה "נו, איך המציאות בינתיים, יחסית לפנטזיות"?
"הרבה הרבה יותר טובה." הוא ענה בחיוך.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים