הצג גיליון RSS

nadavglili

הכל בגל מבט קטן - חלק שלישי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 17/01/2010 שעה 21:24 (1594 צפיות)
"יפה." היא אמרה, מורידה עיניה חזרה אל הזין שלו. היא ליקקה בעדינות את קצהו, פעם ועוד אחת. היא הביטה בו, ושוב עטפה את ראשו בשפתיה החמות, הרכות. הוא גנח, אגנו זז מאליו לפנים. ידה האחת אחזה בבסיס איברו, וידה השנייה ליטפה את אשכיו. ראשה החל עולה ויורד על איברו, בעוד פיה יונק בחוזקה. מעלה , מטה, מעלה ומטה. הוא היה קשה כמו אבן, ולוהט כמו פלדה מלובנת. ידה עלתה וירדה על איברו, פוגשות את שפתיה האדומות.
"אלוהים, איך שהיא מוצצת," הוא חשב לעצמו. ירכיו החלו נעות קדימה ואחורה מאליהן. היא הרימה את מבטה מעלה, עיניה פוגשות את עיניו, מבטה חושני, חם, כמעט זנותי. ידו ליטפה את שערה, את עורפה, את לחיה, בעוד הוא נזהר שלא לכוון את הקצב, או לדחוף את ראשה קדימה.
ראשה עלה, ורק קצה הזין שלו נשאר בפיה. פיה עלה וירד בתנועות קצרות, מהירות, בעוד ידה עולה ויורדת לכל אורך הזין שלו, ולשונה משגעת אותו בתנועות מסביב לראש הזין. ידה השנייה שיחקה באשכיו, מענגת אותם. נשימתו הפכה מהירה, שרירי האגן שלו מתכווצים מאליהם. הוא הרגיש את הזין שלו פועם בעונג, כל עצב מגורה, כל עורו בלהבות.
"אני לא אחזיק מעמד עוד הרבה זמן ככה," הזהיר אותה, ותיאר לעצמו שהיא תפסיק. היא הרימה שוב את עיניה אליו, והורידה את פיה ככל שיכלה, רוב איברו שוקע לתוכה. היא החלה מוצצת את איברו בקצב הולך וגובר, בתנועות ארוכות ומהירות. ידה עלתה וירדה על איברו, אל מול פיה. הוא גנח בקול עמוק. קצב המציצה שלה הלך וגבר, הלך וגבר. ידה עזבה את אשכיו, ופנתה מטה, בין פלחי ישבנו. אצבעה מצאה את פי הטבעת שלו, וליטפה אותו בדייקנות.
נדב הרגיש שהוא מתפוצץ. ראשו נזרק אחורנית, עיניו עצומות. אגנו נע ללא שליטה, ואשכיו התכווצו. הוא הרגיש את כל ישותו מרוכזת בזין שלו. האורגזמה שטפה אותו באחת. סילון אחר סילון פרץ מאיברו. הוא גנח, כמעט צועק. איברו פרכס, עוד ועוד זרע פורץ ממנו. העונג היה נפלא, עוצמתי ופראי. גילי המשיכה לינוק את איברו לתוך פיה, בולעת את הזרע, מקבלת אותו אל תוכה. הוא גנח שוב, פרץ נוסף של זרע יוצא ממנו אל פיה החם. לאט לאט האורגזמה דעכה. כשגופו הפסיק לנוע היא אחזה באשכיו, כל איברו בפיה שעדיין ינק אותו אל תוכה, ולא הזיזה את פיה או את ידה. גופו כמו היה קפוא, העונג נמשך ונמשך, נמסך כמו צמרמורת אל כל גופו. עיניו היו עצומות, ואנחה רפה נמלטה מבין שפתיו. שרירי ירכיו ואגנו השתחררו לאיטם. פיה עזב את איברו, והוא נרעד. הוא פקח את עיניו, ברכיו חלשות לפתע. הוא התיישב על המיטה. היא ישבה לידו, מביטה בו במבט חם, ידה על ירכו. ראשה קרב אליו, ושפתיהם נצמדו לנשיקה ארוכה, חמה. הוא הרגיש מעט את הטעם שלו בפיה. זה היה מוזר, אבל זה לא הפריע לו. כל עורו עדיין היה רגיש, כמחושמל.
"ואוו, זה היה מדהים." הוא אמר, נושק לה שוב. היא חייכה ואמרה "העונג כולו שלי".
"נכון," הוא אמר לה. "עכשיו באמת העונג יהיה כולו שלך." גם הוא חייך, והשכיב אותה על המטה בתנועה אחת החלטית. היא נשכבה על גבה, צוחקת. הוא טיפס, נשכב עליה. שפתיהם נצמדו שוב לנשיקה איטית, ארוכה ומענגת, לשונותיהם ושפתיהם רוקדים בעונג. הוא חש את גופה החם תחתיו. הוא נשק לצווארה, ואנחה קלה נמלטה מבין שפתיה, בעוד ראשה נמתח מעט לאחור. ידו ליטפה לאורך ידה, עוברת אל מותניה, בטנה וצד גופה. בעוד שפתיו מנשקות את תנוך אוזנה, ידו חפנה את שדה האחד. היא גנחה קלות, פלג גופה העליון עולה כלפיו. הוא כל כך נהנה לגעת בה, לחוש את עורה המתוח, הרך והחם. פיו ירד אל שדה. בעוד ידו אוחזת בשדה המוצק מצידו החיצוני, פיו נשק לו מצידו הפנימי. הוא נשק לשדה במעגל גדול, הולך וקטן, הולך ומתקרב אל פטמתה. כשהגיע, סוף סוף, אל פטמתה, הוא חש אותה גדולה, זקורה וחמה. הוא לקח את הפטמה אל פיו, מוצץ אותה בשילוב של עוצמה ועדינות, בעוד ידו אוחזת בשד וידו השנייה מלטפת את בטנה הרכה, השטוחה. היא גנחה, ידה מצמידה את ראשו לשדה. ידו השנייה עלתה אל שדה השני, מלטפת אותו בתקיפות עדינה, צובטת בדיוק במידה הנכונה את פטמתה. "ההםםם, זה טוב." היא לחשה, גופה נע מתחתיו. הוא אחז בשני שדיה מצידם החיצוני, פיו בין שניהם, לחייו מחוצות באושר בין גבעותיה החמות. הוא נישק, ליקק, מצץ בין שני שדיה, יונק פטמה אחת, ומיד את השנייה. היא גנחה בקול, ידה מצמידה את ראשו אל שדיה, פלג גופה העליון עולה לעומתו.
בעוד ידו האחת על שדיה, פיו ירד אל בטנה השטוחה והרכה, מנשקת בעוד ידו מלטפת את מותנה. ידיו ליטפו את בטנה, מותניה, ירכיה, ופיו מנשק לאורך ירכה, שוקה ואל כף רגלה. הוא נשק לפנים כף רגלה, הכניס את בוהן כף רגלה הקטנה אל פיו, מוצץ בעוד לשונו נעה במהירות סביב לה. צמרמורת קלה אחזה בה והיא נרעדה.
הוא החל מטפס במעלה רגליה, ידו מלטפת את שוקה, ולשונו מלקקת מתחת לברך. זה דגדג אותה, והיא צחקה קלות. ידו ליטפה את פנים ירכה, בעוד פיו מפזר נשיקות לאורך פנים ירכה השני. הוא הגיע אל המפגש בין רגליה, שעדיין היה מכוסה בביקיני. הוא נישק את עורה לאורך המפגש עם בגד הים, מרגיש את אגנה נח על המיטה, ואותה מתרכזת בתחושות שהעניק לה. ידו חפנה את ישבנה העסיסי, בעוד לשונו חופרת מעט מתחת לבגד הים. הוא נשק לה על בגד הים, אפו, פיו ולשונו מגרות אותה דרך הבד החלק, הנעים למגע. היא גנחה קלות, אגנה עולה מעט אליו.
אז חפן את שני ישבניה, ובעדינות החל מושך את בגד הים מטה. היא הרימה את אגנה, עוזרת לו. הוא הוריד את פיסת הבד הקטנה, נושק לעורה לאורך רגליה השזופות והיפות, ועולה בחזרה אל בין רגליה. פיו נשק לפנים ירכיה, בעוד שתי ידיו מלטפות את ירכיה, בטנה ושיער ערוותה. פיו הגיע למפגש שבין רגליה, ונשק לעורה העדין. הוא שאף את האוויר לריאותיו, והריח את הריח שלה. אחחחח, איך שהוא אוהב את הריח של אישה מגורה. בשבילו זה ריח מגרה, חושני, מסעיר.
הוא נשק לשפתה החיצונית, עולה בנשיקות קלות לאורכה, ויורד לאורך שפתה השנייה. "הםםם", נשמע קולה בקושי. הוא חייך לעצמו, מרוצה. אם יש משהו שהוא ידע שהוא טוב בו במיטה, זה לרדת לאישה. הוא אהב לתת מין אוראלי, עשה את זה בכל הזדמנות ונהנה מזה מאד. הוא אהב לחוש את בת זוגו מתענגת, להגיב ולשנות את מה שהוא עושה בהתאם לתגובותיה, לשלב עדינות ועוצמה. הוא אפילו לקח רעיונות מספרים, מעלעל בהם בלי חשבון בחנויות הספרים מול מוכרות מחייכות ומסמיקות, וקיבל טיפים מועילים מאד בסרט הדרכה של Nina Hartley:
http://www.youporn.com/watch/200577/pussy-eating-lesson
אצבעו האחת ליטפה את עורה בעדינות בפיסת העור הכול כך רגישה שבדיוק מתחת לפתח הכוס שלה (כוס. לא בדיוק המילה הכי מתאימה לדבר המקסים, היפה, המגרה, הסקסי והמענג הזה. מילה קצת וולגרית. מצד שני, גם פות זו לא בדיוק המילה המתאימה. לא מי-יודע-מה סקסי. שלא לדבר על נרתיק, שזה ישר מהרצאה בפקולטה לרפואה. למען האמת, יש בעיה. אשתי ואני קוראים לו shuni, שזו המילה המתאימה בהונגרית, שהיא שמעה פעם ממישהי. די חמוד, אבל אולי לא מספיק סקסי. הברזילאים קוראים לו concha, שזה צדף בפורטוגזית. לא רע. ניקבת האהבה? הבריכה השמימית? נו. לא משהו. אני קורא בזאת לאקדמיה ללשון העברית לעשות כאן עבודה רצינית, ולצ'פר אותנו בשם הראוי לשמו), ולשונו ליטפה בעדינות את פתח הכוס שלה, את הבשר הורוד, החלק, החם, העדין, הרך והלח שכל כך אהב. הטעם שלה היה נהדר, מלוח, חזק ועדין גם יחד. אצבעותיו ליטפו אותה מירכיה ומבטנה לכיוון המפגש בין רגליה, בעוד פיו מנשק את שפתיה החיצוניות. היא גנחה קלות. לשונו חדרה בעיגולים קטנים ומגרים אל פתח הכוס שלה, חודרת לאט פנימה בעוד ידו חופנת את ישבנה הרך. הוא הוציא והכניס את לשונו מתוכה, ונשימתה החלה מתקצרת. "המממ", היא אמרה, עיניה עצומות, "זה טוב".
לשונו יצאה מתוכה, והוא החל מנשק, מלקק מלטף ומוצץ בכל מקום. פיו עבר מהמפגש שבין ירכיה לבין אגן אל החלק התחתון של פתח הכוס שלה, שפתיו לקחו אל פיו את כל הצד הימני של הכוס שלה, משפתיה החיצוניות ופנימה ככל שיכל, מוצץ בעוד לשונו עוברת לכל אורך הכוס ועד לצד הדגדגן. אחר כך טיפל באותו להט גם בצד השני. הוא נשק לעור שמסביב לדגדגן שלה מכל צדדיו, בעוד אצבעו מלטפת את פתח הכוס שלה בתנועות מעגליות. שוב לשונו נכנסה אל תוכה, מתעקלת כלפי מעלה, בעוד אצבע ואגודל לוחצות ברגישות על הדגדגן המכוסה בעור משני צידיו. היא גנחה קלות, עיניה עצומות בריכוז, ראשה מופנה הצידה ואגנה עולה ויורד קלות מול פיו. הוא החל מוציא את לשונו מתוכה, מלקק בתנועה קצרה סביב לדגדגן ונכנס בחזרה אל תוכה החם, החלק, הריחני והמגרה. שוב ושוב, פנימה בתנועה חדה, החוצה, סביב לדגדגן וחוזר חלילה, בעוד ידו מלטפת את בטנה, ירכיה ואת הכוס. "אה, זה טוב, זה כל כך טוב," היא לחשה. הוא חייך לעצמו, גונח ארוכות כשפיו סגור על הדגדגן, מחשמל אותה. הוא הדביק את שפתיו אל דגדגנה, מוצץ אותו אליו בעוד לשונו מגרה את הדגדגן מלמטה. אצבעו נכנסה אל תוכה, יוצאת ונכנסת בתנועה איטית בעוד הוא לוחץ אותה כלפי מטה. ידו השנייה ליטפה את בטנה ועלתה אל שדה הימני. הוא אחז בשד בידו, מועך – מלטף, צובט את הפטמה בדיוק במידה הנכונה. " אההה, כן " היא גנחה. גופה היה מלא בתענוג הולך ונבנה, הולך וגובר. ידה אחזה בשדה השני, והיא צבטה בפראות את פטמתה. אגנה עלה וירד מול פיו. לשונו גירתה את הדגדגן שלה מכל צדדיו, ימינה ושמאלה, ימינה ושמאלה, אחר כך מקיפה אותו בעיגולים. ידה ירדה אליו והצמידה את ראשו אל אגנה, לבל יזוז אפילו מילימטר. "או-קיי" הוא אמר בליבו, "הגיע הזמן". אצבעו הסתובבה בתוכה ב-180 מעלות, מתעקלת כלפי מעלה ומגרה את נקודת ה-G שלה (כך הוא קיווה). לשונו החלה מלקקת את הדגדגן בתנועות מהירות וחזקות, מלמטה למעלה ובחזרה, בעוד אפו מעוך בחוזקה קצת מעל לדגדגן. אצבעו נעה בתיאום בתוכה, לוחצת כלפי מעלה ומגרה את הדגדגן מתוכה. תנועתו הייתה מהירה, חזקה ומכוונת היטב. "אה, כן, כן, זה כל כך טוב, אל תפסיק, אל תפסיק", היא אמרה, נשימתה מקוטעת, כל גופה מרוכז בלשונו המענגת, ידה אוחזת בחוזקה בראשו. עוד ועוד הוא תקף באהבה את הדגדגן. אפו היה מעוך, היה קשה לו לנשום, לשונו כבר כאבה במקצת, אך זה לא היה אכפת לו. להיפך, זה הוסיף לו עוד חשק. הוא הגביר את הקצב ככל יכולתו, יודע שהרגע מתקרב, מתמיד בהיצמדות לאגנה המשתולל. לפתע אגנה עלה גבוה באוויר, והיא הפסיקה לזוז. צעקה ארוכה נמלטה מפיה. האורגזמה הגיעה אליה חזקה וארוכה, שוטפת את כולה בעונג כמעט בלתי נסבל. הוא המשיך עוד זמן קצרצר בתנועות לשונו מעלה ומטה, ואז הצמיד את שפתיו אל דגדגנה בחוזקה, יונק את מיצי האהבה שלה אל פיו, מאריך את האורגזמה שלה. היא גנחה בקול, פלג גופה התחתון מתפתל באוויר, ואז נופל אל בין הסדינים. פיו עוד היה צמוד אל כל הכוס שלה, מוצץ אותו בלי להזיז דבר. עוד רגע קצרצר, והיא התפתלה כנשוכת נחש, לא יכולה יותר. הוא התנתק ממנה לאיטו, מניח כף יד יציבה ומרגיעה על ירכה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים