הצג גיליון RSS

movers

תשאירו את ההובלות למקרר

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 03/02/2010 שעה 17:45 (578 צפיות)
המצב בשוק הביא אותי לשפל חדש – עבודת סבלות של ממש. אוגוסט, חום אימים, עבדתי אצל חברת הובלות בשרון, הובלנו דירה של זוג קשישים חביב אך בעל נטייה לאגור רהיטים ישנים וכבדים. מצאתי את עצמי יושב ואורז עם חבורת מקררים (כינוי לאנשים רבועים, גדולי ומזיעים), שכל אחד מהם יכול להרים את הספות על הזרת, מתחלקים בהרמת החפצים אל משאית ההובלות. כידוע לכולם, באזור השרון בקיץ האוויר לח וחם, והזיעה נטפה והריחה מכל עבר, כאשר עלינו הלוך ושוב מהדירה את משאית ההובלות כשאנו אורזים, מובילים ומאחסנים את החפצים במשאית. לא מספיק שהובלנו את כל החפצים למשאית, לאחר מיכן היה עלינו לפרוק ולאחסן אותם במחסן. החום הבלתי נסבל הזה הוציא אותי מדעתי, אני לא מבין מה אנשים מחפשים באזור זה ולמה המחירים כל יקרים בשרון, המקום זה חם, לח ומלא זבובונים...

בכל מקרה בואו נגיע לעיקר... אז איך מרימים מקרר ונשארים בחיים... ובכן זאת שאלה טובה, אך התשובה עוד תגיע בהמשך. כידוע בשנים האחרונות צצו חברות רבות המספקות שירותי הובלה בשרון והתחרות בניהם אפשרה לי להיות קצת בררן. כפי שזכרתי מהקריירה החד פעמית שלי כסבל בחברת הובלות, חשבתי שיהיה פשוט להעביר את החפצים מהדירה שלי בשרון לדירה החדשה שלי בת"א. הבעיה הראשונה הייתה למצוא רכב מתאים, אשר יהיה מספיק גדול בכדי לבצע את ההובלה, וכן לבצע אריזה טובה של הרהיטים והחפצים האחרים על מנת שלא יינזקו במהלך ההובלה. לאחר שהובלתי את מרבית החפצים נשארתי עם אילו הכבדים באמת. ניסיתי להרים את המקרר ואז שמעתי "קנק"- כנראה שמשהו בגב זז לא טוב.... נכנעתי, פתחתי את ספר הטלפון וחיפשתי חברה שעושה הובלות קטנות בשרון, התקשרתי, והשאר היסטוריה. המקררים שלהם ארזו ורוקנו את הדירה תוך שעתיים, ויצאו בדרכם לת"א.

המסקנה שלי חברים, אל תנסו להרים מקררים לבד – בשביל זה יש את ה"מקררים" של חברת ההובלות. שיהיה יום טוב לכולם, ומזל טוב על המעבר.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים