הצג גיליון RSS

ספתא

ידעתם על הובלות קטנות?

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 18/04/2010 שעה 17:31 (502 צפיות)
לא תמיד אנו צריכים להעביר תכולת דירה מלאה, קורים מצבים שיש לנו להעביר לחבר שלנו רק שולחן, לדודה שלנו רק פסנתר, לקרוב שלנו רק ארון וכו'. גם במקרים רבים של סטודנטים למשל שעוברים דירה ואין להם כמעט ציוד חברת הובלות קטנות זה פיתרון יעיל ומתאים. ברור המקרים הובלות קטנות לא יקרעו לכם את הכיס, אין הוצאות דלק של משאיות ענק, אין אריזות בכמויות, אין מספר רב של עובדים, בקיצור סיבות לא חסר.

הובלות קטנות במקרים רבים גם שומרת לנו על הבריאות, המון פעמים נדמה לנו כי בעצם נחסוך אם נעביר לבד את הפסנתר והארון, במקרים רבים שלא הזמינו הובלות קטנות פשוט נתקעו באמצע הורדת הדברים, כמו כן הזמן שלקח למצוא רכב והדלק שבוזבז בסופו של יום יצאו אותו דבר כמו שהיה עולה להזמין חברת הובלות קטנות.

הובלות קטנות בניגוד להובלות הוא משהו קל יותר, מהיר יותר ובלי בזבוזי זמן מיותרים. אם הובלות רגילות דורשות לפעמים כמה ימים על מנת לארוז בית שלם וגדול, להעביר אותו מעיר לעיר, אז הובלות קטנות כמעט תמיד יסתיימו ביום אחד ולרוב בחצי יום. הובלות קטנות בעלות יתרונות רבים, לרוב הם יישארו באותו אזור, אין מוביל טוב יותר בתל אביב לדוגמא מאשר חברת הובלות קטנות אשר חייה את תל אביב, לרוב אלו גם יהיה עצמאיים שמכירים כל פינה בעיר ויודעים בדיוק היכן לעמוד. לפעמים חברות הובלות גדולות בעלות משאיות ענק יכולות להסתבך ולעשות את העבודה פחות נוחה.

גם בחברת הובלות קטנות צריך לקחת כמה דברים בחשבון לפני שמזמינים הובלה, כמו תמיד אחד הדברים החשובים ביותר הוא הביטוח על המוצרים שלכם, דווקא חברות הובלות קטנות שהמון פעמים מנוהלות ע"י עצמאיים לא תמיד ידאגו לדברים הללו, לכן תמיד תבררו לגבי ביטוח הציוד שלכם, אף אחד לא רוצה הובלה שגוררת אחריה בתי משפט, אחרי הכול כולנו רוצים העברת דירה חלקה ומהירה.

אחד הדברים שיכולים לעזור לכם להעביר את הדירה מהר, מלבד מציאת חברת הובלות קטנות, אתם יכולים ביום ההובלה כבר להכין את הציוד שלכם במרכז החדר. אפשר אפילו להתחיל לארוז. אחד היתרונות הבולטים כאשר אנו צריכים הובלות קטנות הוא שאין לנו תכולה רבה, כאן אנו יכולים לשמש לעזר, גם לחסוך קצת כסף במקרים מסוימים וגם לעשות את הדברים מהר יותר.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים