הצג גיליון RSS

ספתא

חלונות בלגיים - פרופיל עם עיצוב

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 24/06/2010 שעה 18:55 (617 צפיות)
שנה הבאה אתחיל ללמוד עיצוב תעשייתי. בתור מעצבת לעתיד אני חושבת כבר במה אתמקד כי אני אחת כזאת אחת ששואפת ומתסכלת תמיד קדימה. עיצוב מאז ומתמיד עניין אותי ובייחוד עיצוב בתים. לאחרונה שמתי לב לפריט שלכאורה לא מקבל מספיק תשומת לב בפרסומים השונים והוא חלונות בלגיים.
שמתם לב עד כמה חלונות עם פרופיל בלגי ( הפרופיל נקרא ככה היות והסגנון הזה התחיל בבלגיה הרחוקה) עשויי אלומיניום ניכרים בבתים ברחבי הארץ? זה ממש נהיה להיט שלמרות מחירו הגבוה התחיל לחדור לשוק הבנייה ועיצוב הבית.
חלונות בלגיים כמו כל חלון צריכים להיות עשויים משמשת זכוכית חזקה.
שמתי לב כי הוריאציות של השמשות מאוד מגוונת ניתן לבחור שמשות עשויות זכוכית לבנה, זכוכית שקופה וכן זכוכית כשל מקלחונים שהיא שקופה אך בעלת טקסטורה כך שלא רואים את הנשקף מאחורי החלון.
אני חושבת שניתן לפתח את התחום הזה של חלונות בלגיים שבגלל שהם כל כך אופנתיים (וראיתי המון חלונות כאלו בבתים של חברותיי ואפילו בת זוגתי רוצה שנרכוש לבית החדש שלנו חלונות בלגיים) ניתן לפרוץ ולשכלל את העיצוב שלהם אם אלמד עיצוב תעשייתי. הרי כל דבר אפשר לחדש ומה שהיום להיט בקרוב יהפוך לסטנדרטי ולכן כל הזמן צריך להתחדש.
מה אתם חושבים זה ילך? חוץ מחלונות בלגיים אני מאוד בעניין של לעבוד עם אלומיניום, אני רוצה ליצור איתו דברים יפים. יכול להיות שאולי לבחורה לא כל כך מתאים בכיפוף פחים וגלוון אבל וואלה אני דווקא דיי מתחברת לזה.
לדעתי עם אלומיניום אפשר לעשות דברים נפלאים, הוא מתכת מאוד נוחה לעבודה, כמו צביעה, כיפוף, חיתוך יש מפעלים רבים שיכולים לעזור לי. חלום חיי להיות מעצבת תעשייתית מומחית בעבודות אלומיניום ושהמוני אנשים יזמינו אותי לעשות להם עבודות אמנות בבית. זה יהיה נפלא!
אז בכל אופן לא ציינתי את הלימודים אני מתכוונת להתחיל בבצלאל, זה המקום הכי טוב ללמוד בו אמנות ועיצוב ויש להם שם אמנות בזכוכית ואולי מי יודע אני אוכל להתחרות בחברת קליל אלומיניום ולבנות את החלונות הבלגיים הבאים!
הגיע הזמן שבישראל יתפתחו קצת יותר עם כל הקשור לעולם האמנות והעיצוב, נמאס לקנות באיקאה, נמאס לחפש כל הזמן רק מה שזול, אני בעד פיתוח ותעשייה ישראלית כחול לבן!
אנחנו צריכים להגיע לזמנים בהם אנו נייצר הכל כאן ונייצא לעולם. הלוואי וכך יהיה בעתיד הלא רחוק.
בכל אופן מקווה לעדכן אתכם בקרוב בחדשות מעולם העיצוב ואשמח לקבל כל תמונה או מידע על עיצוב חלונות בלגיים יפים שאתן רואות.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים