הצג גיליון RSS

ספתא

נעול ללא מפתח לדלת

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/04/2010 שעה 16:00 (705 צפיות)
אחד הדברים היותר מעצבנים שקרו לי לאחרונה היה להיתקע מחוץ לבית בלי מפתח. ההורים בחו"ל, טסו לסין. השאירו לי בבית שני צרורות של מפתחות שפותחים את דלת הכניסה ואת השער. דלת הכניסה הינה פלדלת כך שיש לה מנעולן רציני כזה שקשה מאוד לפרוץ. זוהי דלת שננעלת אחריך – מהסוג שאני הכי שונא! אולי זה מאוד בטיחותי אבל בתור בחור שלא אוהב להיסחב עם מפתחות על עצמו כשהוא רק יוצא להוריד את הכלב לטיול זה מאוד מעיק סוג הנעילה הזה...

בכל אופן זוהי האקספוזיציה לסיפור העצוב. ההורים בחו"ל, אני נותרתי עם שני מפתחות לבית וכמו כל נער שהוריו בחו"ל – ארגנתי מסיבה בבית! ככה זה הדלת תמיד פתוחה לאורחים כשיש בית פנוי. הייתה מסיבה ממש על הכיפאק, הגיעו המון אנשים, אחלה מוזיקה. חלק מהזוגות ננעלו לי בחדרי השינה בבית. ממש אמריקה. ניסינו כמה חברים להציץ דרך חור המנעול אבל ללא הצלחה. ככה זה בחורים, סקרנים לדעת מה קורה מאחורי כל דלת נעולה.

אחרי שהחברים הלכו והותירו המון בלאגן, נותרתי לנקות את הבית. הוצאתי את כל הזבל, שטפתי, מירקתי ואז קרתה הטעות האיומה! הדלת נטרקה אחריי! כשהמפתחות למנעול בפנים – שני הזוגות! טרור! מה עושים?
גם המחשב בבית וכך לא יכולתי להזעיק מנעולן כי לא היה לי שום דרך לבדוק לא באינטרנט וגם הפלאפון נשאר בבית .. בקיצור ממש סרט, אני עם בוקסר, ללא חולצה נעול מחוץ לבית ושום מנעולן עדיין לא בדרך לפתוח לי את הדלת.

אחרי כמה דקות של הלם נכנסתי לרוח המשימה – למצוא מנעולן בתל אביב שיגיע ויפרוץ לי את הדלת הארורה.
יצאתי מהשער, מבוייש והלכתי לשכנים. הם היו דיי בהלם לראות אותי חצי עירום, חשבו שנשדדתי. מהר חיפשנו באינטרנט מנעולן בתל אביב מצאנו תיק תק בחור שיודע לפרוץ דלת פלדת, נתן מחיר שהיה מאוד הגיוני, והוא הגיע תוך עשר דקות ונעמד מול הדלת.
היה ממש מדהים לראות את המנעולן הזה פורץ את מנעול הפלדלת. חששתי שכעת אשאר עם דלת פרוצה, אך המנעולן הנחמד פרץ אותה וסידר גם את הצילינדר כך שהדלת נשארה כפי שהייתה.
כל סיפור פריצת הדלתות הסתיים ממש תוך גג חצי שעה. שילמתי למנעולן את שכרו והוא המשיך בעבודתו, התפלאתי כמה טלפונים הוא קיבל באותו זמן מעוד אנשים שנתקעו נעולים מחוץ לבית.
מסתבר שלהיות מנעולן זה אחלה מקצוע.

אם מעניין אתכם תוכלו לקרוא על קורס מנעולן באתר. רק לחצו על הקישור.

ההורים חזרו אחרי שבוע לארץ, סיפרתי להם את מה שקרה לי עם המנעול והדלת הטרוקה והם החליטו להזמין עכשיו דלת עם קוד סודי, כך לא צריך מפתחות ובחיים לא אהיה יותר נעול!!!

מקווה שנהניתם מסיפורי.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים