הצג גיליון RSS

צוראס

שהכסף יעבוד בשבילכם

דרג פוסט זה
לכל מי שחולם להמציא פטנטים שיביאו אותו אל העושר, חשוב שיכיר את ההליך של רישום פטנטים, שהוא הליך לא פשוט ומאוד ארוך. אז תחילת הדרך היא כמובן איזו שהיא אמצאה שלכם, שאתם חושבים שאף אחד לא חשב עליה קודם לכן. האמצאה חייבת להיות חדשנית, כזאת שתוסיף משהו לידע האנושי או לאנושות.
אם יש לכם רעיון חדשני עליכם לבדוק שאף אחד לא חשב על זה קודם. איך עושים את זה? את החיפוש הראשוני אפשר לעשות לבד. פשוט להתחיל לחפש באינטרנט ולנסות לחפור כמה שיותר ולראות אם מוצאים משהו דומה לפטנט שלכם.
אם לא מצאתם הצעד הבא שכדאי לעשות הוא לפנות למשרד פטנטים שיטפלו בכל התהליך של רישום פטנטים. לפני שמשרד פטנטים יפתח הליך של רישום פטנט, הם יעשו חיפוש יסודי לגבי האמצאה שלכם. כמות הידע הקודם הנה עצומה ולמעשה אינסופית ולכן מלאכת ליקוט וסקירת המידע הנה מורכבת ודורשת מיומנות מידענותית וגישה למאגרי מידע מתאימים. משרדי פטנטים מנוסים מאוד בתחום של חיפושים, ויודעים לגבי כל אמצאה לחפש במאגרים הנכונים על מנת לבדוק אם כבר קיימת או לא.
במידה ובמשרד הפטנטים לא מצאו בחיפושיהם את הרעיון שלכם, ניתן להתחיל את התהליך של רישום הפטנט.
תהליך רישום פטנטים כולל הגשת בקשה עם תיאור מפורט של הפטנט. בדיקת ורישום בקשת הפטנט יכולה לארוך שנים, ועולה לא מעט כסף. חשוב לדעת שכל עוד הפטנט שלכם לא אושר, הקניין הרוחני לא מוגן, ולכן עליכם להשתמש בהסכמי סודיות בזמן של גיוס כספים או שותפויות עסקיות שונות. שיהיה בהצלחה.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים