הצג גיליון RSS

donlieey

עיצוב לוח שנה - המתנה המושלמת

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 09/08/2010 שעה 10:02 (536 צפיות)
כל חברה, ארגון או בית עסק זקוק לשירותיו של בית דפוס. לא משנה במה הוא מתמחה, כל עסק זקוק למעטפות, חשבוניות, קבלות ומוצרי דפוס שונים. אך פרט לצורכי הדפוס השוטפים שיש לכל עסק, בתי הדפוס יכולים לשמש אותו גם לצורך הפקת מוצרי דפוס ייחודיים. אחד ממוצרי הדפוס הללו הוא לוח שנה. בתור מי שעובדת בארגון גדול ואחראית על הזמנת מוצרי הדפוס לארגון, לרבות לוחות שנה, הייתי רוצה לשתף אתכם בתהליך של עיצוב לוח שנה והדפסתו.
לוח שנה הוא אחד ממוצרי הדפוס הפופולאריים שבתי עסק נוהגים להזמין, במיוחד לקראת ראש השנה. בתי עסק רבים בוחרים לעצב ולהדפיס לוח שנה אישי וייחודי שישמש את עובדיהם ו/או שיחולק ללקוחות ולספקים של החברה. גם בארגון שבו אני עובדת נוהגים לחלק לוחות שנה לעובדים, ללקוחות ולספקים לפני תחילת השנה החדשה.
הדפסת לוח שנה או עיצוב לוחות שנה אינה כה פשוטה כמו הדפסה של חשבוניות וקבלות. כאשר אני מזמינה חשבוניות, קבלות, מעטפות או ניירות מכתבים עבור הארגון, כל שאני נדרשת לעשות הוא לשלוח לבית הדפוס, במקרה שלנו זהו בית דפוס פתח תקווה , את לוגו החברה ופרטי יצירת הקשר (כתובת, טלפון, פקס וכתובת דואר אלקטרוני), יחד עם הכמויות הנדרשות לכל מוצר. לעומת זאת, כדי להזמין לוחות שנה עלי קודם כל לדאוג לעיצוב לוח השנה.
מכיוון שהידע שלי בעיצוב הוא מוגבל למדי, היה לי חשוב לבחור בבית דפוס שגם מציע שירותי עיצוב לוח שנה ולא רק מדפיס אותם. בבית דפוס פתח תקווה, הסמוך למקום עבודתי, גיליתי שאוכל להיעזר בשירותיהם המקצועיים של עובדי בית הדפוס שיסייעו לי בעיצוב לוח השנה.
עיצוב לוח שנה אישי עבור מקום העבודה שלי כולל הרבה פרטים מורכבים. ראשית, בכל עמוד של חודש אנו מעוניינים להכניס תמונה אחרת הקשורה לפעילות החברה. במקרה שלי, החברה עוסקת בשיווק ובמכירה של מים מינרליים, ובכל חודש אנו מכניסים תמונה של מוצר אחר שאנו מספקים: בר מים שולחני מעוצב, בר מים רצפתי, בקבוקי מים אישיים, בקבוקי ספורט, שישיות בקבוקי מים וכדומה. לכן, עיצוב לוח שנה בו נעזרתי כלל בחירת התמונות הטובות ביותר, מיקומם בדף וסדר הופעתם, ביצוע ליטושים גרפיים, הוספת כיתוב בכל עמוד ועוד.
שנית, בלוחות השנה שמיועדים ללקוחות החברה אנו נוהגים לסמן את מועדי חלוקת המים עבור מנויים. לכן עיצוב לוח שנה שכזה דורש גם הוספת כיתובים וסימונים על-גבי התאריכים השונים שבלוח השנה. שלישית, אנו נוהגים להוסיף בכל חודש ובתאריכים מיוחדים טיפים לחיים בריאים וסלוגנים אודות החשיבות של שתיית מים. מדובר בעיצוב לוח שנה מורכב, ולכן חשוב שהוא יתבצע בבית דפוס מנוסה ומיומן בהדפסה ובעיצוב לוח שנה. רק בבית דפוס שכזה יכולתי לקבל את השירות המקצועי והטוב ביותר.
יתרון נוסף שמצאתי בבית דפוס פתח תקווה, בו עיצבתי והדפסתי את לוחות השנה, הוא מגוון האפשרויות של לוחות השנה. בבית דפוס פתח תקווה יכולתי לעצב לוחות שנה לתלייה על הקיר, לוחות שנה שולחניים (פירמידה) וכן לוחות שנה עם מגנט הנתלים על המקרר. כך יכולתי להעניק לוחות שנה שונים לעובדי החברה, ללקוחותיה ולספקיה.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים