הצג גיליון RSS

donlieey

שני עשורים של טלויזיה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 09/08/2010 שעה 12:17 (479 צפיות)
בשני העשורים האחרונים מדינת ישראל עברה מהפכה בתחום הטלוויזיה הרב ערוצית. עד תחילת שנות התשעים כולנו צפינו בערוץ הציבורי היחיד שפעל בארץ. חלקנו היה מחובר גם לכבלים הפיראטיים שהציעו לנו שידורים אזוטריים מתחנות הטלוויזיה של ירדן ולבנון, או כל מיני שידורים ניסיוניים. החל משנת 1990 החלו להניח תשתיות כבלים ברחבי הארץ, ובמהרה לקוחות החלו להתחבר לשידורי הכבלים של אחת מחמשת החברות האזוריות. בשנת 1993 קם ערוץ הטלוויזיה המסחרי הראשון – ערוץ 2, ובשנת 2002 קם לו המתחרה – ערוץ 10. בשנת 2000 החלו לפעול שידורי הלווין בארץ כתחרות לשידורי הכבלים, ובשנת 2003 אוחדו כל חמשת חברות הכבלים תחת חברת הוט.
כיום רשות השידור החלה להפיץ ממירי לווין הנקראים עידן+ . מדובר בממירי לווין המשדרים את הערוצים הישראלים כגון ערוץ 2, ערוץ 1, ערוץ 33, ערוץ 10 וערוץ 23.
כל אלו הם ציוני דרך חשובים בתולדות הטלוויזיה הרב ערוצית בישראל, אולם אחת המהפכות החשובות ביותר בתחום קשורה לצלחות הלווין. צלחות לווין הן שיצרו את המהפכה הצרכנית האמיתית בתחום זה, כיוון שהן מאפשרות לצרכני הטלוויזיה (שכוללים כמעט את כולנו) להשתחרר מהשעבוד לחברות הכבלים והלווין.
התקנת צלחת לווין פרטית בבית מאפשרת לכל אחד מאיתנו ליהנות משידורים רב ערוציים, הכוללים את חמשת ערוצי הבסיס הישראליים (1, 2, 10, 33, 99) יחד עם עשרות ומאות ערוצים זרים, לפי בחירתכם וטעמכם האישי. התקנת צלחת לווין פרטית חוסכת מכם תשלום חודשי של דמי מנוי לחברות הכבלים או הלווין, ואת העליות השגרתיות במחירי החבילות בעבור ערוצים נוספים בתשלום. כאשר אתם בוחרים להתקין צלחת לווין פרטית אתם משלמים רק את העלות החד פעמית של ההתקנה וחבילת הלווין שבחרתם (הלווין האירופאי, הלווין הסעודי, הפרסי, ההודי, הישראלי וכדומה).
התקנת צלחת לווין גם חוסכת מכם את ההתמודדות המתישה עם מרכזי שירות הלקוחות של חברות הכבלים והלווין. כשיש לכם צלחת לווין פרטית אתם לא נאלצים להמתין שעות על קו הטלפון רק כדי שנציג שירות יספק לכם מענה לא מקצועי במיוחד. כשיש לכם צלחת לווין פרטית, אתם לא נאלצים להמתין שעות לטכנאי שיתקן את התקלות החוזרות והנשנות. כשיש לכם צלחת לווין פרטית אתם יכולים להיות בטוחים שאף אחד לא רואה בכם כעוד מספר בין מאות אלפי לקוחות, ואתם לא נאלצים לסבול משירות לקוחות בעייתי במיוחד.
כשיש לכם צלחת לווין פרטית, אתם יכולים לקחת אותה אתכם במידה ואתם עוברים דירה. אם אתם מעוניינים להפסיק לקלוט שידורי לווין כל שעליכם לעשות הוא להסיר את הצלחת. לא תיאלצו לשלם קנסות או דמי התנתקות למיניהם.
למעשה, צלחות לווין מחזירות את האוטונומיה בצפייה בטלוויזיה רב ערוצית לידיהם של הצרכנים. הם אינם נתונים עוד לגחמותיהם של חברות הכבלים והלווין, הם פוטרים אותנו מתשלומים מופרזים ומאפשרים לנו ליהנות מתוכן טלוויזיוני איכותי ומגוון, מכל רחבי העולם ובהתאם לטעמנו האישי. אז אם גם אתם סובלים מחברת הכבלים או הלווין שלכם, צלחת לווין פרטית היא הפתרון המושלם עבורכם.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים