הצג גיליון RSS

hipopotam

פוליגרף במבר זוגיות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 30/08/2010 שעה 14:25 (588 צפיות)
פוליגרף - נתקלנו כבר הרבה פעמים בסרטים בקולנוע וגם בחיים במקרים של בעיות חור אמון במערכות יחסים בין בני זוג או בקיצור בגידות. לצערנו מדובר בתופעה שהיא נגע פושה בכל החברה העולמית ויש מדינות בהן העניין הוא אפילו טבע שני. יש זוגות אשר במהלך התגוששות משפטית ביניהן על רקע מצער שזכה של בגידה יעשו שימוש בבדיקת פוליגרף. בדיקת פוליגרף שכזו היא סוג של גלאי אמת ושקר או כפי שהיא קרויה בפי רוב – מכונת אמת. בדיקת פוליגרף ע"י מכון פוליגרף רישמי משמשת כיום בעולם ככלי בעל משמעות רבה ביישוב מאבקים משפטיים שכאלו. רמת דיוקו של מכשיר פוליגרף נוטה להיות גבוהה מאוד ויש האומרים כי הדיוק נע על סקאלה שבין 90 ל95 אחוזים, כל זאת, כאמור, כאשר מבוצעת הבדיקה על ידי מכון פוליגרף מוסמך ומהימן.

מעניין לדעת כי בבדיקת פוליגרף לא ניתן להכיל מגוון מעורבב של נושאים רבים לבדיקה. בודק פוליגרף מקצועי אינו יכול לבצע בדיקה אשר בה ישאלו שאלות גם על בגידה, גם על הימורים, גם על נטילת סמים וגם על גניבה למשל. אם כן בדיקת פוליגרף היא בדיקה שעליה להתמקד על נושא מסויים או על מספר נושאים הקשורים יחד זה בזה כאחד.

בנושא של בגידות למשל, יצטרך הבודק להגיע מצוייד ב-3 סוגי שאלות אשר אותן הוא יבדוק בבדיקת פוליגרף זו. סוג ראשון של שאלות יכול להיות בסגנון של בדיקת אי נאמנות לבן הזוג בפרק זמן מסויים ועל ידי פעולות מסויימות. סוג שני של שאלות עלול להיות נסוב סביב בגידה או אי לויאליות כלפי בן הזוג באופן חריג ולא סטנדרטי (כמו באינטרנט למשל). סוג שלישי של שאלות עלול להיות על הסטוריה ודפוסי התנהגות.
יש לציין כי בדיקת פוליגרף יכולה להתארך עד כ-3 שעות. בפוסט הבא נמשיך עוד בנושא של פוליגרף וזוגיות.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים