הצג גיליון RSS

חגיתוש22

בטון ורצפות דקורטיביות

דרג פוסט זה
שבוע שעבר כשישבתי וחיכיתי להיכנס לרופא, עלעלתי במגזין בתחום העיצוב ונדהמתי לגלות מה עושים היום עם בטון. אם נבדוק אצל רוב האנשים על מה הם חושבים כשמדברים איתם על בטון, הם ודאי יחשבו על אתר בנייה, או על מבנים אפורים, עשויי בטון. ובאמת עד לפני כמה שנים בטון שימוש בעיקר בבניה, למדרכות ועוד מבנים שונים כמו גדרות או בצבא לצורך בניית גדרות ומגנים. אם לסכם, אני חושבת שרוב האנשים חושבים שבטון זה חומר גס, שמשמש רק כבסיס למשהו, ולא חשבו על בטון כאופציה לעיצוב ביתם בשום דרך.
אז מסתבר שהיום בטן לעיצוב רצפות דקורטיביות הוא לא פחות מלהיט. בעזרת בטן מסתבר שניתן לחקות חומרים אחרים, יקרים יותר, בצורה טובה מאוד. הרצפות הדקורטיביות שיוצרים מבטן הן יפיפיות, וכשמסתכלים על זה קשה להאמין שאכן הן עשויות בטון.
לצורך החלקת הרצפות משתמשים בחומר שנקרא בטון מוחלק, אשר דומה מאוד למדה מתפלסת (למבינים בתחום). בטון מוחלק הוא חומר על בסיס צמנטי אשר מתפלס מעצמו בתהליך פשוט ומהיר יחסית.
את הרצפות הדקורטיביות מבטון ניתן לעשות במגוון צבעים וצורות. הן נראות מצויין, קלות לניקוי ולתחזוקה. אני אישית עדיין לא נתקלתי ברצפות בטון, אבל ממה שראיתי במגזין זה נראה מדהים, וממה שהבנתי מהמגזין המחירים לא בשמיים יחסית לחומרים אחרים.
אז אם אתם בונים בית או מרצפים שווה לבדוק את האופציה של שימוש בבטון, אני חושבת שעכשיו זו רק תחילת ההתעסקות בזה, ובהמשך זה הולך להיות להיט גדול. רק חשוב לוודא שהחברה אותה אתם בוחרים לביצוע של עבודות הבטון תהיה חברה שמתמחה בבטון, חברה רצינות ומקצועית.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים