הצג גיליון RSS

חגיתוש22

חברת ניהול מבנים

דרג פוסט זה
אתמול נפגשתי עם כמה חברים וניהלנו דיון סביב הנושא של ניקיון הבית – האם לקחת מנקה או לא?
כולנו סביב גיל שלושים, גרים בתל אביב, משתכרים שכר ממוצע. לי יש בחורה מחברת שירותי ניקיון שמגיעה אחת לשבועיים ועושה ניקיון יסודי בכל הבית, ושאר החברים עושים את הניקיון בעצמם. כמובן שכולם קראו לי עצלנית ואמרו לי שזה בזבוז של כסף לקחת שירותי ניקיון, זה כולה השקעה של כמה שעות אחת לשבועיים. זה לא שיש לי ילדים ואני גמורה מעייפות, או שהבית מתלכלך כל הזמן. בנוסף, אני צעירה (יחסית) ובריאה (יחסית) אז אין שום סיבה שמישהו אחר יעשה בשבילי את עבודות הניקיון.
אמרתי להם שאני ממש מסכימה איתם שאני יכולה לעשות את עבודה הניקיון, אבל הסברתי להם שאם ניקיון הבית תלוי בי ובבעלי, זה פשוט לא קורה. זה לא שזה לא אפשרי, אבל עובדתית, זה לא קורה. לא אחת לשבועיים וגם לא אחת לחודש, אז לא עדיף כבר לקחת שירותי ניקיון? כמובן שלא זכיתי להרבה אהדה. כולם אמרו לי שעובדה שאצלם זה קורה ושאלו אם זה היה משהו שקשור בעבודה גם הייתי מוותרת לעצמי – למשל אם לא הייתי מצליחה להתעורר בבקרים, פשוט הייתי מפסיקה לעבוד? זה טיעון לא רע, אבל בכל מה שקשור בניקיון, יש לי אופציה אחרת, אופציה טובה, זמינה ולא יקרה.
ולגבי איכות העבודה אין בכלל שאלה, הבחורה ששכרתי מחברת שירותי ניקיון עושה עבודה יסודית בהרבה מהניקיון שאני מסוגלת לעשות. למשל- היא מזיזה את המיטות ומנקה תחתיהן! היא מנקה את התריסים ועושה אבק.
בקיצור, תקראו לי עצלנית, אבל אני מעדיפה לשלם קצת יותר כסף בשביל שמישהו אחר יעשה לי את הניקיון בבית.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים