הצג גיליון RSS

חגיתוש22

סביבה עבודה נקייה

דרג פוסט זה
אצלנו במשרדים כל עבודת הניקיון נעשות על ידי חברה אחת שמרכזת את האחריות על כל תחומי השמירה, ניקיון, ניהול ואחזקה. זה בניין לא גדול, ויחסית מאוד ישן ומתוחזק בשוטף על ידי שתי פועלות ניקיון שעוסקות בניקיון השוטף. ריקון פחי אשפה, ניקיון השירותים, חדר המדרגות והמטבחון. אם יש בעיה חמורה יותר כמו סתימה בשירותים או בעיה עם בקרת הכניסה של הדלת, או הכניסה לחניון פונים למטה של החברה שעוסק בתחום ניהול ואחזקת מבנים, איתה אנו עובדים והם שולחים מישהו לטפל בבעיה עוד באותו היום.
הבחור שאחראי על ניהול ואחזקת מבנים בחברה עובר אצלנו בבניין מידי יומיים ועושה איזושהי בדיקה כללית לגבי ניקיון, שמירה ואבטחה וכל מה שקשור בתקינות של ההתנהלות בבניין. הוא עובר גם דרך מנהלי המחלקות ושואל אותם לגבי הדברים, ואם הכל מנוהל על פי רצונם.
סה"כ בתור חברת ניהול ואחזקת מבנים הם עושים עבודה טובה, אבל בתחום של ניקיון הם פחות חזקים. אני כעובדת במשרד מקפידה על סביבת עבודה נקייה, ויכולה להגיד שמי שאחראית על ניקיון בקומה שלי לא העבירה סמרטוט על השולחן שלי לפחות חודשיים וחצי. וזה לא שהאבק נסתר מן העין. אני משתדלת להחזיק ולא להישבר לפניה אבל זה מאבק אבוד מראש. בנוסף, ניקיון חדרי השירותים לא נעשה לעיתים תדירות מספיק.
כשבאים לבחור חברת ניהול ואחזקת מבנים שאחראית גם על ניקיון המשרד, חשוב לבחור חברה שקיבלתם עליה המלצות, אחרת אפשר להתאכזב, ואז לך תתחיל שוב את החיפוש מהתחלה.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים