הצג גיליון RSS

shaid

חימום תת רצפתי וראומטיזים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 12/10/2010 שעה 12:52 (502 צפיות)
חימום תת רצפתי
" מחוץ לעיר מריחים את הסתיו
ומחכים לגשמי הזהב
וכבר הים מתרומם בגליו
ומסתער על חולות הזהב
אפשר לחטוף ראומטזים עכשיו
כן, הכל זהב..." (חיים חפר)
נו אז מסתבר שכבר שרו להקת התרנגולים שאפשר לחטוף ראומטיזם...
מה בין ראומטזים לחימום תת רצפתי? ובכן כך:
ראומטיזים – יש חיה כזו
ראומטזים או שגרון בעברית הוא מוסג המתקשר לכל הפרעה אשר מלווה בכאב ומשפיע על מגוון מערכות בגוף ובעיקר: מפרקים, שרירים, רקמות וכדומה. הכאבים הם עזים ולעיתים ממש בלתי נסבלים.
ראומטיזים ורצפת הבית שלך
וכאן נכנס חימום תת רצפתי לתמונה. לרבים מעימנו הצעירים זה אולי לא ידוע מספיק, אך הסבתות ידעו זאת היטב – הקור מחליא את גוף האדם. סבתא שלך שהפצירה בך לגרוב גרביים, ידעה על מה היא מדבר. היא אומנם לא הייתה טכנולוגית כמו היום אך חוכמת החיים הפשוטה שמרה עלינו.
הרצפה הקרה ובפרט בחורף יכולה לפגוע בנו קשות. בבית, רבים מעימנו אוהבים להשתחחר מהלחץ של היום וממהרים לחלוץ נעליים. השילוב של רצפה קרה לכף רגל חשופה מביא לתוצאות לא סימפטיות ובין השאר יכול להשפיע גם על התחלה או החמרה של ראומטיזם.
חימום רצפתי וראומטיזם הצטטנות וחולי
ילדים אוהבים ללכת או יותר נכון לרוץ בבית בלי גרביים לרגליהם. נעל בית זה בכלל לוקסוס. ילד שהולך יחף על רצפת בית בימי חורף גורם לקור לחלחל פנימה אל גופו מהרגליים ומעלה. הוא אינו שם לב, אך כך לצערנו לעיתים מתחיל החולי. זה לא חייב להיות ראומטיזם, אך יכול להיות גם הצטננות ושאר מחלת שכאלו אותן ניתן למנוע בקלות. חימום רצפתי יכול להיות פתרון יעיל לתופעה זו. אגב, לא רק ילדים הם קהל יעד לראומטיזם אלא גם קשישים וגם אנשים ממוצעי גיל. כאשר כל רצפת הבית הינה חמה הכל תקין חמים ונעים ואין שום עניין של קור אשר יכול לפגוע חלילה.
למעשה חימום תת רצפתי מבוסס על חימום מים בגז בצינורות אשר עוברים תחת כל רצפת הבית. מערכות חימום כאלו מאוד פופולאריות בחוץ לארץ והם חדרו לתודעה היראלית בשנים האחרונות הרבה יותר. יגיד לכם כל ירושלמי שמבין עניין כי יונקרס (שם של מותג חימום מים בגז). מערכות חימום בגז הן חסכוניות, קלות לתפעול ירוקות לסביבה ועשות את העבודה.
שיהיה חורף חם ובריא!
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים