הצג גיליון RSS

pestblog

הדברה סיפור אישי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 14/10/2010 שעה 17:27 (726 צפיות)
אני גר בדירה בקומת קרקע, דירה לא גדולה מדי, אבל די נחמדה ואני חייב לציין שאצלי לא תמצאו ג'וק, חרק וכו'. קצת מפתיע כי בדרך כלל בבתים בקומת קרקע "מטיילים" בהם ג'וקים ומזיקים שונים, זה בדרך כלל המצב, מצב בלתי נסבלת, שלא כדאי להתרגל אליו.

למזלי במקרה שלי יש בעל הבית שמזמין שירותי הדברה פעם בשנה ואם יש צורך מעבר לכך. ולכן לא סובלים מחרקים ומאורחים בלתי רצויים מסוג זה, לא נעים לקום באמצע לילה ולגלות שג'וק נחמד מסתכל עליך מהמייבש כלים ובדיוק ויושב לו על הבקבוק של התינוק שלכם או מקרים מזעזעים דומים.
שירותי הדברה הם כלולים במחיר של שכר הדירה, כך שיש לי שקט נפשי מכל הסיפור הזה.

המלצה שלי משמועות שהגיעו אליי מחברים, ברגע שהמדביר מגיע לבצע הדברה בביתכם, הוא בדרך כלל "מגרש" אותכם בטענה שזה מסוכן לבריאות שלכם, שאסור לנשום את החומרים, ולחזור לאחר כמה שעות, אז ככה, תיזהרו ממדברים נוכלים וחאפרים שמנסים לעקוץ אנשים תמימים, בכך שבזמן שאתם לא בבית הוא ינצל את זה וייקח חפצים ודברי ערך שאולי לא תשימו לב שנעלמו תקופה ארוכה ובכך לא תוכלו לעלות על העקיצה הזאת, יש סיפורים על מדברים ששכפלו מפתח אפילו, בזמן היעדרות שלכם.
חוץ מזה תמיד כדאי להיות בסביבה על מנת שבעל המקצוע הוא באמת אמין ומקצועי ושמבצע את עבודתו על פי רצונכם, ולפעם הבאה תדעו אם להזמין אותו או לבחור במדביר אחר.

כשעברתי דירה לא כל כך שמתי לב על הקשר בין בית קרקע לחרקים, רק לאחר שחברים שלי באו לבקר אצלי, הדגישו את הנושא והמליצו לי על להזמין הדברה לפני שזה יהיה מאוחר מדי.
שנגשתי לבעל הבית עם הבעיה, הוא מייד הרגיע אותי ואמר לי שהוא מכיר מדבירים רבים בגלל שהיה בענף לפני מספר שנים והוא עזב את המקצוע לטובת עסקי נדל"ן אבל שהוא עדיין בקשר עם מדבירים שאפשר לסמוך עליהם. בהתחלה אבל לא כל כך הייתי מעוניין בלהוסיף עוד כסף על הדברה, גם ככה באזור תל אביב שכר דירה הוא יקר, יקר מאוד, ועוד להוסיף כסף על הדברה, זה לא היה בתכניות שלי.
ואז הבעל הבית שלי יצא מלך, הוא נתן לי את זה בחינם, כן פשוט הפתיע אותי והזמין שירות הדברה על חשבונו, איזה כיף...!

הוא הסביר לי, כמו שאני המלצתי מקודם, שעדיף להזמין(ברור אם מרוצים מהשירות) את אותו מדביר כל שנה מחדש ולא לנסות לשלם אולי קצת פחות אבל התוצאות יהיו בהתאם, כמו שאומרים "מה שעולה זול, עולה יקר בסוף".

בקיצור מאחל לכולם בעל בית כזה, ואל תשכחו להזמין הדברה בזמן, שלא תמצאו את עצמכם הורגים גם באמצע הלילה חרקים.
תגיות: הדברה
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים