הצג גיליון RSS

pestblog

הדברה –החטא ועונשו

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 14/03/2010 שעה 18:57 (643 צפיות)
הקיץ כבר בפתח והמזיקים מתכוננים לפעולה
סוף החורף כבר מורגש, האוויר התחמם וימים שטופי שמש יפים ונעימים חדרו לאזור הים התיכון. לרגע זה נראה כאילו שום דבר לא יכול להרוס את האווירה הקיצית.. אבל אז פתאום אתם רואים אותו, הוא גדול ונראה לרגע כמו תמר עם רגליים, קבלו את הטרוריסט הבלתי מזוין מספר אחד של הקיץ – הגו'ק!

כן, אם לא הקדמתם לעשות הדברה הרי שהגו'קים והמזיקים האחרים הם אחד הדברים שיכולים להרוס את שלוות הבית בימי קיץ חמים ונעים. אתם יכולים למשל לפגוש את המזיקים במטבח אותו הם אוהבים יותר מכל, מחפשים אחר שאריות של ארוחת אחר הצהריים או את פירורי הלחם והסוכר שנפלו ונשארו על המדף. העונש של מי שלא עשה הדברת מזיקים הוא שהוא יכול לצפות בהם כאשר הם מטיילים להנאתם בכל חלקי הדירה, בחדרי השינה, בארונות, שורות שורות של נמלים קטנות או גדולות. בשיאי חום יעוטו בחלל כל מיני מעופפים "ברחשים" שיגרמו לכם לחשוב לרגע שאתם באמצע ברביקיו בטבע.

כיני יונים
הרחקת יונים החיים על הגגות וסביבתם הינם מזיקים שההדברה מצליחה לפתור. רצוי להפטר ממזיקים אילו על מנת למנוע את התופעה הלא נעימה של כיני יונים המסתובבות בבית וכן יכולות להדביק במחלות. הפתרון- יש לסלק את היונים ממקורות הקינון שלהם שלרוב נמצאים מעל אדן החלון ובאזורי המרפסת.
הרחקת יונים הוא שירות נוסף אותו מספקים שירותי הדברה ומדבירים מקצועיים יפתרו לכם את הבעיה הזאת חיש מהר.

הפיתרון לבעיית מזיקי הקיץ – הדברה
על מנת למנוע את תופעת המזיקים הפוקדים את הבית בימות הקיץ מומלץ ביותר לעשות הדברה בסוף החורף. ההדברה תהרוג את המזיקים והבית יהיה נקי לאורך כל התקופה החמה.
ההדברה הינה רעילה ביותר למזיקים הרבים ועלולה להיות רעילה אף לאדם ולכן מומלץ לפני ההדברה לצאת מן הבית למספר שעות ולהישמע להוראות המדביר.

הדברה נגד מה

מדבירים מקצועיים משתמשים בחומרי הדברה יעילים המחזיקים מעמד לזמן רב, רצוי לברר על מדביר טוב ואמין, היות ובעיית המזיקים אינה פוסחת על אף בית בישראל, אנשים רבים מזמינים שירותי הדברה מדיי שנה ולכן תוכלו לשאול שאלות רבות בנושא זה בפורומים השונים באינטרנט ולקרוא מאמרים רבים בנושא.
הדברה ניתן לעשות נגד נמלים
הדברה נגד מזיקים כגון עכברים וחולדות
הדברה נגד כיני יונים
הדברה נגד גו'קים (מקקים)


זיכרו, הזמינו שירותי הדברה מיד אחרי חלוף הגשמים האחרונים, לא כדאי לחכות למצבים לא נעימים בהם תמצאו גו'קים וחרקים אחרים מסתובבים בחדרים וגרוע מכך, בתוך ארונות המטבח. הם עלולים להפיץ מחלות והדברה יעילה תמנע זאת.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים