הצג גיליון RSS

thedarkking

רובוטבוי

דרג פוסט זה
סדרת האנימציה לילדים רובוטבוי היא סדרה פופולארית ביותר. הסדרה מספרת על רובוטבוי, רובוט שפותח על ידי פרופסור מושימו. אוייבו המושבע של פרופסור מושימו, ד"ר קמיקאזי, רצה לגנוב את רובוטבוי ולהשתמש בכוחו האדיר כדי להשתלט על העולם. מושימו החליט שכדי להגן על רובוטבוי הוא ישלח אותו למעריץ הנאמן ביותר שלו, טומי. טומי הוא ילד בן עשר שמאוד אוהב טכנולוגיה. יחד עם חבריו, לולה וגאס, מגן טומי על רובוטבוי מפני ד"ר קמיקאזי בכל פרק מחדש.

הסדרה רובוטבוי משודרת בארץ בערוץ הילדים. הסדרה לא הצליחה במיוחד בערוץ הילדים ולכן רובוטבוי הורדה מהאוויר וכבר לא בשידור בארץ. הפופולאריות של הסדרה היא בעיקר בבריטניה, שם הסדרה משיגה אחוזי צפיה גבוהים עד היום.

הסדרה רובוטבוי גם משכה אליה הרבה מפתחי משחקים. מפתחי המשחקים ראו את הפוטנציאל הגלום ברובוטבוי ליצירת משחקים מצליחים. אחרי סריקות רבות ברשת מצאתי משחק רובוטבוי מגניב ומהנה במיוחד. הקישור הראשון בכתבה מוביל למשחק המדובר. במשחק אתם משחקים ברובוטבוי ועליכם להציל את טומי שנחטף על ידי ד"ר קמיקאזי המרושע. טומי נמצא על אי רחוק ומבודד. טוסו עם רובוטבוי כדי להציל אותו מהאי. אבל עליכם להיזהר, הדרך מלאה בסכנות. האי מוגן על ידי הרובוטים של ד"ר קמיקאזי. הילחמו בגבורה והצילו את טומי!
תגיות: משחקים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים