הצג גיליון RSS

thedarkking

משחקים און ליין

דרג פוסט זה
באינטרנט היום בישראל קיימות דרכים רבות למשוך גולשים לאתר מסויים. אחת הדרכים הטובות היא שימוש בתוכן כמו משחקים און ליין המערב את הגולשים באתר. מחקרים בתחום מראים שבמקרה שהגולשים מבצעים פעילות אקטיבית באתר, האתר מצליח יותר. נקח למשל את פייסבוק. האתר מבוסס כולו על תוכן שמוזן על ידי המשתמשים. זהו האתר הכי גדול ופופלארי היום ברשת. כמו שבפייסבוק יש פרסומים של סטטוסים באתר שלנו יהיו משחקים און ליין מגוונים. נשאלת השאלה מאיפה נוכל למצוא משחקים און ליין איכותיים עבור האתר שלנו? שכן לבנות משחקים און ליין ייחודיים לאתר זה עסק יחסית יקר.

מספר שירותים מציעים היום משחקים און ליין עבור אתרים. השירות המוביל והגדול ביותר הוא השירות של חברת מוצ'י מדיה. חברת מוצ'י מדיה מציעה משחקים און ליין המשלבים בתוכם פרסומות. כלומר שלא רק שלא תהיה בעיה של זכויות יוצרים עם המשחק אלא שאנחנו גם נקבל כסף עבור לחיצות על הפרסומות המופיעות במשחק. זהו ללא ספק מצב מעולה מבחינתנו. בצורה כזאת אנחנו גם מגדילים את מספר הגולשים בעזרת משחקים און ליין וגם מגדילים את ההכנסות של האתר בעזרת הפרסומות הנוספות.

במידה ולא אהבתם את השירות של חברת מוצ'י מדיה ישנם עוד אתרים רבים המציעים משחקים און ליין ברחבי הרשת. האתר מיניקליפ מציע גם הוא מגוון רחב של משחקים. בשונה מחברת מוצ'י מדיה במיניקליפ עורכי האתר הם אלה שמפתחים משחקים און ליין עבור האתר ולא הגולשים עצמם כמו המודל של חברת מוצ'י מדיה. מיניקליפ הוא אתר משחקים מאוד פופולארי ולכן סביר להניח שמשחקים און ליין שתקחו ממיניקליפ לאתר שלכם יצליחו למשוך גולשים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים