הצג גיליון RSS

thedarkking

בועות בצרורות 2

דרג פוסט זה
המשחק בועות בצרורות 2 הוא בלי ספק אחד המשחקים שאני הכי אוהב. למה אני כל כך אוהב אותו אתם שואלים? ובכן אני אוהב משחקים פשוטים ומהנים. אני לא מכיר בן אדם אחד שלא אוהב לשחק בועות בצרורות 2 בכל זמן שהוא יכול. פשוט כולם נהנים לשחק במשחק הזה. עכשיו אני רוצה לספר לכם סיפור על המשחק.

נכון כל פעם שאתם מתחילים לשחק במשחק בשלבים הראשונים ממש קל לכם. אחר כך אתם מגיעים לשלבים הקשים יותר שבהם אתם נתקעים קצת ובדרך כלל פורשים שם. בדרך כלל אותו הדבר בדיוק קורה גם לי. לכן החלטתי אתמול שהגיע הזמן שאני אשקיע ואסיים את המשחק. הגיע הזמן, אחרי שנים שאני מכור בועות בצרורות 2 בנשמתי צריך לסיים את המשחק.

אחרי ההחטלה הגורלית הזאת ישבתי אתמול ושיחקתי שעות על גבי שעות. אני חייב להגיד שזה היה היום הכי טוב בחיים שלי. אף פעם לא נהנתי ככה. פשוט אין משחק אחר חוץ מבועות בצרורות 2 שאפשר להנות ממנו בצורה כזאת. נחזור לסיפור. שיחקתי ושיחקתי ובסוף תאימנו או לא הצלחתי לסיים את המשחק! הייתם מאמינים? באמת הצלחתי לסיים את כל המשחק! כל אחד ואחד מהשלבים. אני מרגיש כמו אלוף העולם במשחקי פלאש :P

לסיכום אני רוצה להגיד לכם שזה באמת סיפור של התמדה והצלחה. אני מקווה שגם אתם תצליחו יום אחד להגיע לרמה כזאת של השקעה שתוכלו לסיים את בועות בצרורות 2 בעצמכם.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים