הצג גיליון RSS

dudim2

תכשיטי כסף

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 19/11/2010 שעה 09:47 (493 צפיות)
תכשיטי כסף.

לא פעם אתם בטח ראיתם, שמעתם ובעצם יודעים שכמעט כל אישה יש לה במגירה ייצוג מכובד של תכשיטי כסף, זה נכון ובטח עוד תקראו על זה המון. עם זאת כמעט ולא מוזכר, גם לגברים יש לא מעט תכשיטי כסף. כיום, העיצובים שלא מפסיקים להפתיע, מגיעים לגברים ונשים בשלל צורות שפשוט לא ניתן לעמוד בפיתוי ולא לקנות, לא פעם ככה בסיבוב בקניון, רואים תכשיט כסף יפה בצורה זו או אחרת ומחיר המפתה גורם לנו לרכוש עוד תכשיט למגירה.

תכשיטי כסף ורוחניות

לאחרונה ניתן היה לראות המון תכשיטי כסף עם אותיות מהקבלה נמכרים ללא הפסקה, הייתה מן אופנה כזאת שגברים רבים היו רצים לרכוש, כל אחד מה שמתאים לו. ומי שאפילו קרוב יותר ליהדות ותורם לאגודות כאלו ואחרות, רובם אומרות את התודה עם תכשיט כסף מעוצב, אשר בתוכו ישנו קלף עם ברכה. תכשיטי כסף מגיעים גם עד שם, היכולת לייצר תכשיטים עממיים יחסית מצד אחד, ויוקרתיים ונוצצים מצד שני עושים את שלהם. בכלל תכשיטי כסף הם משהו שמאוד אוהבים בעולם הרוחני.

תכשיטי כסף ותכשיטי זהב

מידי יום תראו תכשיטי כסף כאלו ואחרים על הקרובים והסובבים אתכם, לא מעט אנשים לא ממהרים לענוד זהב ולא ממש מתחברים אליו. שלא ניפול כאן באי הבנה קטנה, תכשיטי זהב מעוצבים ויוקרתיים מבחינתי הם דבר משגע, אך לא כולם פריקים של תכשיטים כמוני, לא כולם ממהרים לקנות תכשיטי זהב בעשרות אלפי שקלים (טוב נו, גם אני לא קורח ולא יכול לקנות מה שבא לי), אך עם זאת עדיין המון אנשים לא מתחברים לזהב. כל אחד ומה שהוא אוהב, תכשיטים מזהב תמיד יחשבו יוקרתיים יותר (ובצדק), אך עובדה זו לא מבטלת את תכשיטי הכסף.

תכשיטי כסף והשוק הענק

המבחר הענק שכיום תכשיטי כסף פורסים בפנינו הוא פשוט עצום. מידי יום עוד דגמים חדשים מגיעים לחנויות, ניתן לראות תכשיטים החל מעבודת יד ועד עבודה המתבצעת ע"י מכונות. הטכנולוגיות המתקדמות של העידן כיום, מאפשרות תכנון עיצובים מרשימים ומיוחדים והתכשיטים לא מפסיקים לזרום אל הצרכנים. נדיר מאוד לא לראות תכשיטי כסף כמעט בכול פינה, בין אם בחנויות או על אנשים הסובבים אותנו, העובדה הזאת רק נותנת לנו רקע קטן להבין עד כמה התחום אדיר ועד כמה תכשיטים מיוצרים בקצב בלתי פוסק.

אני מקווה שנהניתם לקרוא קצת על התחום הנפלא, בפעם הבאה כבר אכתוב על שרשראות כסף ועיצובים שונים של תליוני כסף.
תגיות: תכשיטי כסף
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים