הצג גיליון RSS

yamitiey

הרחקת יונים - לא מה שחשבתם

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 23/11/2010 שעה 10:53 (352 צפיות)
אם בשנת 1963 היו מכירים את תחום הרחקת יונים, אולי והסוף של הסרט "הציפורים" היה שונה, בסרט אנו בהחלט רואים מקרה קיצוני של ציפורים (עורבים ויונים) אשר מתנכלות לדיירי הבית, אך בפועל אין שם שום דבר שמרחיק יונים או חברת הדברות לא היה יכול לפתור. סילוק יונים או גירוש יונים זה מקצוע חשוב שתועלתו גדולה ותוצאותיו נראות בפועל במהרה, פשוט אין עוד יונים, אין יותר לשלשת יונים על הרעפים, הכביסה, במרפסת ועל האוטו.
להיצ'קוק לא היה דוקרנים כדי לעשות הרחקת יונים
אם באותו בית קטן בצפון קליפורניה היו דוקרנים להרחקת יונים כנראה שדיירי הבית לא היו סובלים כמו שהם סבלו והמותחן היה הופך לסרט משעמם שבו היונים ושאר הציפורים פשוט לא היו מתקרבים לבית. למעשה קיימים מגוון מוצרים להרחקת יונים שיכולים לתת מענה טוב לבעיית היונים המציקה.
מרחיק יונים – מרחיק לשלשת יונים
הבעיה היא אכן בעיה אמיתית לשלשת היונים לא רק מגעילה ומסריחה, היא גם מקור למחלות וזיהומים נוספים. הרחקת יונים היא לא רק אסטטית אלא גם בריאותית, אם אנו רואים לשלשת יונים על גגות רעפים או על הבגדים שזה עתה תלינו על החבל, חשוב לזכור שיש לשטוף את הבגדים מהלשלשת לפני שלובשים אותם.
יונים וכינים
לא הרבה יודעים, אך יונים בטבע שורצות כינים, וברגע שהן נמצאות באזור מסוים כל הטריטוריה שלהם שורצת כינים גם כן, הרחקת יונים תמנע הפצת מגפת כינים, שתמנע הדברה עתידית בכדי להיפטר מהכינים. זה מסביר לנו על התלות שיש לשני מינים אחד בשני בטבע, אנו רואים יונים וכינים, הרחקת כינים תפחית את כמות היונים אך ההפך לא נכון, הדברה נגד כינים לא תגרום להעלמות של היונים, אולי להפך כאשר לא יהיו ליונים כינים זה יכול לשפר את אחוזי הרבייה שלהם, וכתוצאה כמות היונים רק תגדל.
ב"הציפורים" הבעיה הייתה כל כך אקוטית שאפילו אם היו מזמינים מרחיק יונים הוא היה מוצא את עצמו בתסבוכת לא קלה, מכיוון שהוא לא היה מסוגל להיכנס לבית בכדי לבצע את ההרחקה, הציפורים והיונים היו מונעות ממנו גישה לבית. שלא כמו בסרט "הציפורים", בחיי היומיום שלנו נדיר שציפורים ויונים תוקפות בני אדם, אך עם זאת לא נרצה להגיע למקרים קיצוניים שיש לנו בחלון הבית להקות שלמות של יונים שמזהמות ומרעישות.
תגיות: הרחקת יונים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים